Italtecnica Brio s kabelem, 1"
Italtecnica Brio s kabelem, 1"
Tlakový a průtokový spínač, zapínací tlak 1,5-3,5 bar, Qmax = 4,8 m3/h, automatický reset, instalace svisle i vodorovně, pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 1,5 kW. Kabel je součástí balení. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50707Doprava a platba
Běžná cena 1 715 Kč. Ušetříte 9% (154 Kč) 1 561 Kč s DPH
Tlakový a průtokový spínač, zapínací tlak 1,5-3,5 bar, Qmax = 4,8 m3/h, automatický reset, instalace svisle i vodorovně, pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 1,5 kW. Kabel je součástí balení. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50707Doprava a platba
Příslušenství6

DNA Rozběhový kondenzátor 25 µF
147,11 Kč bez DPH

Italtecnica Plastové přímé šroubení 1"
71,90 Kč bez DPH

Italtecnica Plastové rohové šroubení
76,03 Kč bez DPH


Legrand Zásuvka gumová / spojka 230V/16 A, IP 44
117,36 Kč bez DPH


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
93,39 Kč bez DPH

Italtecnica Plastové přímé šroubení 5/4"
75,21 Kč bez DPH
Použití
Tlakový a průtokový spínač se používá pro spínání čerpadel a vytvoření automatického chodu čerpadla. Možnost vertikální i horizontální instalace!! Tlaková řídicí jednotka Brio automaticky zapíná čerpadlo při vzniklém průtoku (spuštění závlahy - odběru) a poklesu tlaku pod zapínací tlak. Zapínací tlak je možné nastavit v rozmezí 1-3,5 bar. Z výroby je nastaven na 1,5 bar. Automaticky se vypíná při ukončení závlahy - odběru, kdy se průtok zastaví na nule. Tlak v systému je ale poté maximální. Maximální tlak čerpadla musí být vyšší o min. 0,6 bar, než je nastavený spínací tlak systému. Spínač je vybaven funkcí automatického restartu po chodu na sucho. Připojovací závity vnější 1". Určeno pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 1,5 kW/12 A.Specifikace
Tlakový a průtokový spínač Brio je inovovaným nástupcem spínače Brio 2000.
INTELIGENTNÍ AUTOMATICKÝ RESET
Automatický reset způsobuje opakované spouštění spínače při nedostatku vody. Čerpadlo bude spouštěno v postupně se prodlužujících časových intervalech, během kterých bude testováno, zda nedostatek vody přetrvává. Jestliže se po restartu čerpadlo nezavodní, objeví se opět alarm provozu čerpadla nasucho. Pokusy se opakují, dokud není vody v potrubí nebo do dosažení maximálního počtu pokusů (10 pokusů / 7h 15 minut).
OCHRANA PROTI ZADŘENÍ MOTORU
Tato bezpečnostní funkce spouští v pohotovostním režimu každých 24 hodin čerpadlo, aby tím zabránila zablokování motoru.
Automatický reset a ochranu proti zadření motoru je možné jednoduchým způsobem vyřadit.
| Automatický reset | Ano |
|---|---|
| Časová prodleva během zastavení čerpadla | 15 s |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Hmotnost | 0,6-0,7 kg |
| Indikace chodu čerpadla | Ano |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 115 - 230 V |
| Kmitočet | 50 / 60 Hz |
| Krytí IP | 65 |
| Manometr součástí | Ano |
| Max. jmen. příkon motoru čerpadla (P1) | 1,5 kW |
| Max. odběr proudu při rozeběhu (I) | 12 A |
| Max. povolená výška mezi spínačem a odběr.místem | 15 m |
| Max. povolený provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud (I) | 12 A |
| Max. průtok spínačem | 4,8 m³/hod |
| Připojovací závit (vnější) | 1 " |
| Průřez vodiče | 1,0 mm² |
| Rozměry (v x š x h) | 190x95x90 mm |
| Ruční reset | Ano |
| Teplota čerpaného média | 5-55 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | 5 - 45 °C |
| Typ kabelu | H05RN-F |
| Umístění v suchém prostředí | Ano |
| Zapínací tlak | 1-3,5 bar |
| Zpětná klapka | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
Související produkty8


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 40x1"
68,60 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 40x5/4"
68,60 Kč bez DPH


MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
1 222,31 Kč bez DPH


IRRIGA Ležatá nádoba CIMM, PN 8 - 24 l
1 075,21 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 32x5/4"
54,55 Kč bez DPH


Grundfos GRUNDFOS SQ 2-55, 230V
19 875,21 Kč bez DPH


Grundfos GRUNDFOS SQ 2-70, 230V
24 663,64 Kč bez DPH


Global water solution GLOBAL ležatá nádoba, PN 10, 24 L
1 650,41 Kč bez DPH
Alternativní produkty7


Italtecnica BRIO TANK, 1"
1 344,63 Kč bez DPH


Italtecnica BRIO TOP, 1"
2 290,08 Kč bez DPH


Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar vidlicové provedení + zásuvka
1 624,79 Kč bez DPH


Italtecnica SIRIO UNIVERSAL, 230 V
6 385,12 Kč bez DPH


Italtecnica Brio bez kabelu, 1"
1 295,04 Kč bez DPH


Evak Pumps DPC-10 II A, Wi-Fi, rozmezí 0,01-10,0 bar, vidlice + zásuvka
3 450,41 Kč bez DPH

Italtecnica BRIO TANK DIGITAL
1 644,63 Kč bez DPH






