PLASTIC-PUGLIA Pružné připojovací potrubí SP16 PLUS, 50 m
PLASTIC-PUGLIA Pružné připojovací potrubí SP16 PLUS, 50 m
-5%
Potrubí SWING PIPE, 16x1,6 mm, pro flexibilní přípojky postřikovačů, návin 50 m Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45700Doprava a platba
Běžná cena 895 Kč. Ušetříte 5% (42 Kč) 853 Kč s DPH
Potrubí SWING PIPE, 16x1,6 mm, pro flexibilní přípojky postřikovačů, návin 50 m Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45700Doprava a platba
Použití
Pružné připojovací potrubí SWING PIPE (SP 16 - PLUS) dodáváno v balení á 50 m. V nabídce jsou i balení 25, 6 a 2 m. Potrubí se používá jako připojovací potrubí rozprašovacích a menších rotačních postřikovačů na zahradách a v parcích až do průtoku 0,3 - 0,5 l/s. Pro spojování doporučujeme používat tvarovky AL-SBA a AL-SBE. SP PLUS 16 mm lze použít i jako rozvodné potrubí mikrozávlahy.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 50 m |
| Hmotnost | 3,4 kg |
| Materiál | flexibilní polyethylen |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 4 - 5 bar |
| Maximální doporučený průtok | 0,3-0,5 l/s |
| Minimální délka odbočky | 30-40 cm |
| Vnější průměr | 16 mm |
| Vnitřní průměr | 12,8 mm |
| Určeno pro postřikovače | 1/2 - 3/4 " |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-6%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 25x1/2"
Skladem
29 Kč
31 Kč
23,97 Kč bez DPH
23,97 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 25x3/4"
Skladem
29 Kč
31 Kč
23,97 Kč bez DPH
23,97 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x1/2"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-13%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x1"
Skladem
39 Kč
45 Kč
32,23 Kč bez DPH
32,23 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 40x1/2"
Skladem
42 Kč
46 Kč
34,71 Kč bez DPH
34,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 40x3/4"
Skladem
42 Kč
46 Kč
34,71 Kč bez DPH
34,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 40x1"
Skladem
46 Kč
49 Kč
38,02 Kč bez DPH
38,02 Kč bez DPH





