IRRITEC JUNIOR44 16 mm - 2,1l/h, spon 33 cm, (25 m)
IRRITEC JUNIOR44 16 mm - 2,1l/h, spon 33 cm, (25 m)
-40%
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 25 m - spon 33 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,1 l/h, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, černá barva Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45715Doprava a platba
Běžná cena 375 Kč. Ušetříte 40% (150 Kč) 225 Kč s DPH 9 Kč/m
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 25 m - spon 33 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,1 l/h, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, černá barva Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45715Doprava a platba
Příslušenství (8)












Příslušenství8
Rychlé info
-8%

IRRITEC Hlavice 1" se 4 vývody 16 mm, ABS
Skladem
44 Kč
48 Kč
36,36 Kč bez DPH
36,36 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%

IRRITEC DF T-kus 16 x 16 x 16 mm, převlečné matice
Skladem
28 Kč
29 Kč
23,14 Kč bez DPH
23,14 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16/20 mm - typ: 16 mm
Skladem
4 Kč
5 Kč
3,31 Kč bez DPH
3,31 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRITEC QJ 16 - T kus - PP
Není skladem
30 Kč
32 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%

IRRITEC T-kus nástrčný 16 x 16 x 16 mm, PP
Skladem
10 Kč
11 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Nůžky na dělení PE potrubí do 20 mm
Není skladem
336 Kč
355 Kč
277,69 Kč bez DPH
277,69 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC Zemní úchyt PDL kapk. potrubí 16 mm - černý
Skladem
7 Kč
9 Kč
5,79 Kč bez DPH
5,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%

IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16 mm prodloužené 15 cm
Skladem
9 Kč
10 Kč
7,44 Kč bez DPH
7,44 Kč bez DPH
Použití
Pro zavlažování liniových keřových výsadeb v pěstebnách, ve školkách, v parcích nebo pro závlahu živého plotu u rodinného domu. Dále vhodné pro skleníky, sady, vinice.Pro spojování potrubí se zde používají nástrčné tvarovky Tandem GDF, nebo DF tvarovky se zajišťovací maticí.
Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 25 m |
| Doporučená filtrace | 120 mesh |
| Doporučené spojky | DF spojky |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,0 bar |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Hmotnost svitku | 1,85 kg |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 3 |
| Podzemní instalace | Ne |
| Spon kapkovačů v potrubí | 33 cm |
| Tloušťka stěny potrubí | 44 mil - 1,1 mm |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Výrobce | Irritec |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2,1 l/hod |
| Zdvojený kapkovač | Ne |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ne |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

IRRIGA Navrtávací sedlo 32 x 16 mm jednostranné
Skladem
28 Kč
30 Kč
23,14 Kč bez DPH
23,14 Kč bez DPH
Rychlé info


Antelco SHRUBBLER 360 s bodcem, koncový
Skladem
19 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
38 Kč
31,40 Kč bez DPH
31,40 Kč bez DPH
Rychlé info
-16%

Antelco IN-LINE filtr sítový nástrčný 16 mm - typ: 16/17
Skladem
80 Kč
95 Kč
66,12 Kč bez DPH
66,12 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, (50 m)
Skladem
700 Kč
750 Kč
(14 Kč/m)
578,50 Kč bez DPH
578,50 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter "ECO-ROTATOR 1000" 90 - 210°
Skladem
287 Kč
351 Kč
237,19 Kč bez DPH
237,19 Kč bez DPH
Alternativní produkty (5)










Alternativní produkty5
Rychlé info
-17%


PLASTIC-PUGLIA PC GOLD DRIP 16 mm - 2,0 l/h, spon 33 cm (400m)
Skladem
7 600 Kč
9 200 Kč
(19 Kč/m)
6 280 Kč bez DPH
6 280 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


PLASTIC-PUGLIA SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (50 m) - typ: spon 30 cm
Skladem
600 Kč
750 Kč
(12 Kč/m)
496 Kč bez DPH
496 Kč bez DPH
Rychlé info
-24%


IRRITEC TANDEM-IR 16mm - 2,1 l/h, (100 m) - typ: spon 30 cm
Skladem
1 300 Kč
1 700 Kč
(13 Kč/m)
1 074 Kč bez DPH
1 074 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%
Novinka


Hunter HDL-CV 17 mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (75 m)
Skladem
3 150 Kč
3 675 Kč
(42 Kč/m)
2 603,25 Kč bez DPH
2 603,25 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%
Novinka


Hunter HDL-PC 17 mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (75 m)
Skladem
3 150 Kč
3 450 Kč
(42 Kč/m)
2 603,25 Kč bez DPH
2 603,25 Kč bez DPH


