RAIN S.p.A RN 155 PLUS, 1" M x M, s regulací průtoku
RAIN S.p.A RN 155 PLUS, 1" M x M, s regulací průtoku
-28%
Elektromagnetický ventil, 2x vnější závit 1", s cívkou 24V AC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15708Doprava a platba
Běžná cena 580 Kč. Ušetříte 28% (160 Kč) 420 Kč s DPH
Elektromagnetický ventil, 2x vnější závit 1", s cívkou 24V AC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15708Doprava a platba
Příslušenství (4)





Příslušenství4
Rychlé info
-40%

RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V AC pro ventily RN
Skladem
265 Kč
440 Kč
219,01 Kč bez DPH
219,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-31%

RAIN S.p.A Náhradní cívka 9 V DC pro ventily RN
Skladem
453 Kč
659 Kč
374,38 Kč bez DPH
374,38 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%

RAIN S.p.A Náhradní membrána ventilu řady RN 155 - 3/4", 1"
Skladem
289 Kč
340 Kč
238,84 Kč bez DPH
238,84 Kč bez DPH
Rychlé info
-31%
Novinka


RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V DC pro ventily RN
Skladem
336 Kč
489 Kč
277,69 Kč bez DPH
277,69 Kč bez DPH
Použití
Sekční ventily závlahových systémů. Vhodný ventil pro zahrady, parky, zahradnická centra, zemědělsky využívané plochy, pěstebny, školky. Není určeno pro instalace v interiérech budov.Specifikace
- Pevnost ventilu je zaručena výběrem surovin na výrobu konstrukčních částí a všech interních dílů. Použitý plastový materiál je tvořen polyamidem 6, s příměsí 30% skleněných vláken.
- Jednodílná mebrána zajišťuje spolehlivé uzavření ventilu
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu | 1 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Pracovní proud | 200 mA |
| Pracovní tlak | 1 - 12 bar |
| Převlečná matice | 1 x |
| Průtok | 30 - 150 l/min |
| Regulace průtoku | Ano |
| Rozměry | 14 x 8,1 x 11,5 cm |
| Teplotní odolnost | 4 - 70 °C |
| Těsnící O-kroužek | Ano |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info


Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
Skladem
990 Kč
818,18 Kč bez DPH
818,18 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
38 Kč
31,40 Kč bez DPH
31,40 Kč bez DPH
Rychlé info


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
1 800 Kč
2 000 Kč
(18 Kč/m)
1 488 Kč bez DPH
1 488 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
Skladem
721 Kč
760 Kč
595,87 Kč bez DPH
595,87 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRIGA Vodotěsný konektor DBO (vel. L)
Skladem
51 Kč
54 Kč
42,15 Kč bez DPH
42,15 Kč bez DPH
Alternativní produkty (7)











Alternativní produkty7
Rychlé info
-15%


Hunter PGV - JAR TOP ,1" MM s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
656 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
656 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%

RAIN S.p.A RN 155 PLUS, 1", M x převlečná matice, s regulací průtoku
Skladem
434 Kč
615 Kč
358,68 Kč bez DPH
358,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-33%


Hunter PGV - JAR TOP, 1" MM, cívka 9V DC, pro bateriové systémy
Skladem
840 Kč
1 248 Kč
694,21 Kč bez DPH
694,21 Kč bez DPH
Rychlé info
-35%

RAIN S.p.A RN 155 PLUS, 1" F x F, s regulací průtoku, 9 V DC
Skladem
572 Kč
885 Kč
472,73 Kč bez DPH
472,73 Kč bez DPH
Rychlé info
-25%

RAIN S.p.A RN 150, FF, 1", s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
336 Kč
450 Kč
277,69 Kč bez DPH
277,69 Kč bez DPH










