RAIN S.p.A RN 150, 1", s regulací průtoku, cívka 9 V DC
RAIN S.p.A RN 150, 1", s regulací průtoku, cívka 9 V DC
-7%
Elektromagnetický ventil, 2x vnitřní závit 1", tlaková řada PN12. Vhodné pro bluetooth jednotky B-Rain. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15704Doprava a platba
Běžná cena 605 Kč. Ušetříte 7% (45 Kč) 560 Kč s DPH
Elektromagnetický ventil, 2x vnitřní závit 1", tlaková řada PN12. Vhodné pro bluetooth jednotky B-Rain. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15704Doprava a platba
Příslušenství (5)







Příslušenství5
Rychlé info
-6%


IRRIGA Vodotěsný konektor DBO (vel. L)
Skladem
51 Kč
54 Kč
42,15 Kč bez DPH
42,15 Kč bez DPH
Rychlé info
-40%

RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V AC pro ventily RN
Skladem
265 Kč
440 Kč
219,01 Kč bez DPH
219,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-31%

RAIN S.p.A Náhradní cívka 9 V DC pro ventily RN
Skladem
453 Kč
659 Kč
374,38 Kč bez DPH
374,38 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%

RAIN S.p.A Náhradní membrána ventilu řady RN 150 - 1/2", 3/4", 1"
Skladem
224 Kč
315 Kč
185,12 Kč bez DPH
185,12 Kč bez DPH
Rychlé info
-31%
Novinka


RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V DC pro ventily RN
Skladem
336 Kč
489 Kč
277,69 Kč bez DPH
277,69 Kč bez DPH
Použití
DC sekční ventil pro menší závlahové systémy. Vhodný pro zahrady, parky, zahradnická centra, zemědělsky využívané plochy, pěstebny, školky. Není určen pro instalace v interiérech budov! S regulací průtoku.Specifikace
- Pevnost ventilu je zaručena výběrem surovin na výrobu konstrukčních částí a všech interních dílů. Použitý plastový materiál je tvořen polyamidem 6, s příměsí 30% skleněných vláken.
- Jednodílná mebrána zajišťuje spolehlivé uzavření ventilu
- Ventily jsou dodávány s dvoupinovými "Superseal konektory", krytí spojení IP67
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu | 1 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 9 V DC |
| Použití pro hlavní sestavy | Ano |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Pracovní tlak | 1 - 12 bar |
| Připojovací závit ventilu | Vnitřní |
| Průtok | 20 - 50 l/min |
| Regulace průtoku | Ano |
| Teplotní odolnost | 4 - 70 °C |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
Související produkty (8)














Související produkty8
Rychlé info
-10%


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 200 m
Skladem
3 600 Kč
4 000 Kč
(18 Kč/m)
2 976 Kč bez DPH
2 976 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
1 800 Kč
2 000 Kč
(18 Kč/m)
1 488 Kč bez DPH
1 488 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
Skladem
41 Kč
33,88 Kč bez DPH
33,88 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Krycí fólie červená, šířka 22 cm, délka 100 m
Skladem
295 Kč
243,80 Kč bez DPH
243,80 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA Vodotěsný konektor DBR (vel. XL)
Skladem
62 Kč
65 Kč
51,24 Kč bez DPH
51,24 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%
Novinka


RAIN S.p.A Vodotěsná bat. jednotka "AMICO-PRO", 4 sekce
Skladem
1 997 Kč
2 750 Kč
1 650,41 Kč bez DPH
1 650,41 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


RAIN S.p.A Vodotěsná Bluetooth jednotka PURE VISION, 4 sekce
Skladem
2 195 Kč
2 999 Kč
1 814,05 Kč bez DPH
1 814,05 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


RAIN S.p.A Vodotěsná Bluetooth jednotka PURE VISION 2, 4 sekce
Skladem
2 632 Kč
2 175,21 Kč bez DPH
2 175,21 Kč bez DPH
Alternativní produkty (6)








Alternativní produkty6
Rychlé info
-33%


Hunter PGV - 1" MM, cívka 9 V DC
Skladem
817 Kč
1 223 Kč
675,21 Kč bez DPH
675,21 Kč bez DPH
Rychlé info
-41%

RAIN S.p.A RN 150, 3/4", MM, s regulací průtoku
Skladem
328 Kč
558 Kč
271,07 Kč bez DPH
271,07 Kč bez DPH
Rychlé info
-37%

RAIN S.p.A RN 150, 1/2" FF, s regulací průtoku
Skladem
328 Kč
519 Kč
271,07 Kč bez DPH
271,07 Kč bez DPH
Rychlé info


RAIN S.p.A RN150 1", s regulací průtoku, cívka 9 V DC
Skladem
601 Kč
496,69 Kč bez DPH
496,69 Kč bez DPH
Rychlé info
-25%

RAIN S.p.A RN 150, FF, 1", s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
336 Kč
450 Kč
277,69 Kč bez DPH
277,69 Kč bez DPH
Rychlé info
-40%

RAIN S.p.A RN 150 FF 3/4" FF, s regulací průtoku
Skladem
336 Kč
558 Kč
277,69 Kč bez DPH
277,69 Kč bez DPH




