Hunter PGV - 1" MM, cívka 9 V DC
Hunter PGV - 1" MM, cívka 9 V DC
-33%
Elektromagnetický ventil s oběma závity vnějšími pro bateriové jednotky 9V. Rozsah pracovních tlaků 1,5 - 10 bar. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15041Doprava a platba
Běžná cena 1 223 Kč. Ušetříte 33% (406 Kč) 817 Kč s DPH
Elektromagnetický ventil s oběma závity vnějšími pro bateriové jednotky 9V. Rozsah pracovních tlaků 1,5 - 10 bar. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15041Doprava a platba
Příslušenství (8)














Příslušenství8
Rychlé info

Hunter Náhradní cívka 24 V AC pro ventily HUNTER
Skladem
384 Kč
317,36 Kč bez DPH
317,36 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


Hunter Cívka 9 V pro bateriové jednotky HUNTER NODE, WVC, XCH
Skladem
575 Kč
654 Kč
475,21 Kč bez DPH
475,21 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


Hunter Náhradní horní část (bonnet) ventilu PGV - bez reg. průtoku
Není skladem
271 Kč
371 Kč
223,97 Kč bez DPH
223,97 Kč bez DPH
Rychlé info
-36%


Hunter Náhradní horní část (bonnet) ventilu PGV - regulace průtoku
Skladem
307 Kč
479 Kč
253,72 Kč bez DPH
253,72 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


Hunter Náhradní membrána ventilu PGV 1" a PGV JT 1"
Skladem
295 Kč
410 Kč
243,80 Kč bez DPH
243,80 Kč bez DPH
Rychlé info
-33%

Hunter Nastavovací klíč pro elektromagnetické ventily
Skladem
8 Kč
12 Kč
6,61 Kč bez DPH
6,61 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


Hunter PGV, 1" MM, bez cívky
Skladem
535 Kč
578 Kč
442,15 Kč bez DPH
442,15 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, bez cívky
Skladem
565 Kč
603 Kč
466,94 Kč bez DPH
466,94 Kč bez DPH
Použití
Sekční ventil závlahových systémů pro zahrady, nebo menší parky. Není určeno pro instalace v interiérech budov. Pro bateriové ovládací jednotky.Specifikace
Univerzální a robustní ventily pro práci ve vysokém zatížení nabízejí jednoduchou možnost demontáže.
|
|
Pro zajištění spolehlivého provozu je vodou testováno 100% ventilů Hunter. |
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Manuální odvzdušnění zajistí snadné a rychlé uvedení do provozu
- Utěsnění membrány s dvojitou přírubou pro perfektní výkon bez průsaků
- Šrouby se zajištěním proti vypadnutí během demontáže
- Univerzální šrouby jsou kompatibilní se plochým, křížovým a maticovým šroubovákem případně stranovým klíčem
- Modely PGV JAR TOP umožňují snadný přístup bez nářadí
- Zapouzdřená cívka s uchyceným pístem poskytuje bezproblémový servis i provoz v náročných podmínkách
- Sekční ventil závlahových systémů pro zahrady, nebo menší parky
- Není určeno pro instalace v interiérech budov!
- Tělo ventilu lze rozebrat po uvolnění zajišťovacích šroubů

Instalovaný model PGV bez regulace průtoku
Identifikační klíč regulace dostřiku
Růžová barva klíče je jednoznačně nejrychlejší a nejjednodušší způsob k identifikaci použití užitkové vody v systému.
Accu-Sync™ regulátor tlaku
Reguluje příliš vysoký tlak a tím chrání postřikovače před jejich poškozením.Praxe ukazuje také významné ušetření vody při použití nového Hunter Accu-Sync regulátoru tlaku.
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu | 1 " |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Hmotnost | 0,375 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Kompatibilní s regulátorem tlaku ACCU SET | Ano |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Max. teplota použití (°C) | 66 °C |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 9 V DC |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro veřejné plochy | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Pracovní tlak | 1,5 - 10 bar |
| Připojovací závit ventilu | Vnější |
| Průtok | 0,7 - 150 l/min |
| Regulace průtoku | Ne |
| Rozměry | 14 x 11 x 8 cm |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
| Výrobce | Hunter ind. |
| Manuální odvzdušnění | Ano |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
38 Kč
31,40 Kč bez DPH
31,40 Kč bez DPH
Rychlé info


RAIN S.p.A RN víčko k rozděl. 1", PVC
Skladem
33 Kč
27,27 Kč bez DPH
27,27 Kč bez DPH
Rychlé info


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
1 800 Kč
2 000 Kč
(18 Kč/m)
1 488 Kč bez DPH
1 488 Kč bez DPH
Rychlé info
-71%


Hunter Náhradní zajišťovací matice ventilu JAR TOP
Skladem
18 Kč
62 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-37%

Hunter Náhradní tělo ventilu PGV 1"
Skladem
257 Kč
409 Kč
212,40 Kč bez DPH
212,40 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

Weidmuler Návlečky na kabely - sada čísla - typ: číslice 2
Skladem
21 Kč
22 Kč
17,36 Kč bez DPH
17,36 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

Weidmuler Návlečky na kabely - sada čísla - typ: písmeno C
Skladem
21 Kč
22 Kč
17,36 Kč bez DPH
17,36 Kč bez DPH
Alternativní produkty (8)















Alternativní produkty8
Rychlé info
-17%


Hunter PGV - JAR TOP, 1", FF, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
632 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-33%


Hunter PGV - JAR TOP, 1" MM, cívka 9V DC, pro bateriové systémy
Skladem
840 Kč
1 248 Kč
694,21 Kč bez DPH
694,21 Kč bez DPH
Rychlé info
-35%

RAIN S.p.A RN 155 PLUS, 1" F x F, s regulací průtoku, 9 V DC
Skladem
572 Kč
885 Kč
472,73 Kč bez DPH
472,73 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter PGV - JAR TOP ,1" MM s regulací průtoku, cívka 9 V DC
Skladem
1 087 Kč
898,35 Kč bez DPH
898,35 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter PGV, 1" FF, cívka 9 V DC
Skladem
817 Kč
675,21 Kč bez DPH
675,21 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 9 V DC
Skladem
1 087 Kč
898,35 Kč bez DPH
898,35 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 9 V DC
Skladem
1 087 Kč
898,35 Kč bez DPH
898,35 Kč bez DPH




