IRRITEC "V50" ventily - vnitřní závity - typ: závity 1"
IRRITEC "V50" ventily - vnitřní závity - typ: závity 1"
Kulový ventil, materiál PP, vnitřní 1" závity, nerozebiratelný ventil, PN 16 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45442Doprava a platba
468 Kč s DPH
Kulový ventil, materiál PP, vnitřní 1" závity, nerozebiratelný ventil, PN 16 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45442Doprava a platba
Použití
Ventily jsou určeny pro více tlakově náročné závlahové systémy, nejsou však určeny pro instalace v interiérech budov. Umisťují se nejčastěji do ventilových šachtic případně do hlavních sestav. Díky svému materiálu jsou více odolné proti korozi, jsou tedy vhodné pro umístění pod úrovní terénu a do vlhkých prostor. Na zimu je nutné ventily odvodnit a potrubí zazimovat nejlépe stlačeným vzduchem.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Hmotnost | 0,40 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Konstrukce ventilu | kulový |
| Materiál | PP |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 16 bar |
| Nutné zazimování | Ano |
| Použití pro hlavní sestavy | Ano |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Připojovací závit | Vnitřní |
| Rozebíratelná konstrukce | Ne |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Velikost závitu | 1 " |
| Výrobce | Irritec |
Související produkty (3)






Související produkty3
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)


Alternativní produkty2
Rychlé info
-2%

IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 1"
Skladem
317 Kč
325 Kč
261,98 Kč bez DPH
261,98 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRITEC "3FF" ventily - vnitřní závity - typ: závity 1"
Skladem
103 Kč
109 Kč
85,12 Kč bez DPH
85,12 Kč bez DPH




