IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
-6%
T-kus, 1"x1"x1", 3x vnitřní závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8053Doprava a platba
Běžná cena 179 Kč. Ušetříte 6% (11 Kč) 168 Kč s DPH
T-kus, 1"x1"x1", 3x vnitřní závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8053Doprava a platba
Použití
Všechny závity jsou vnitřní. Použití především u velkých, tlakově náročných systémů, popřípadě pro instalaci v interiéru. Pro propojování mosazných a jiných tlakově odolných armatur a ventilů (filtry, elmag. ventily, uzávěry, vodoměry...).Použití pro rozvod studené vody. Možné umístění do země i do zdiva.
Poznámka: Fotka produktu je pouze ilustrační. Výsledný produkt se může lišit.
Specifikace
Hmotnosti jednotlivých T-kusů:
- T-kus 1/2" - hmotnost: 0,090 kg
- T-kus 3/4" - hmotnost: 0,108 kg
- T-kus 1" - hmotnost: 0,208 kg
- T-kus 5/4" - hmotnost: 0,336 kg
- T-kus 6/4" - hmotnost: 0,438 kg
- T-kus 2" - hmotnost: 0,696 kg
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 1 " |
|---|---|
| Dlouhé závity armatur | Ano |
| Hmotnost | 0,21 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ tvarovky | T-kus |
Související produkty (8)









Související produkty8
Rychlé info
-4%

IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 1"x3/4"
Skladem
65 Kč
68 Kč
53,72 Kč bez DPH
53,72 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 1"x1"
Skladem
166 Kč
137,19 Kč bez DPH
137,19 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná závitová kolena MF - typ: 1"
Skladem
132 Kč
109,09 Kč bez DPH
109,09 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 1"x3/4"
Skladem
47 Kč
50 Kč
38,84 Kč bez DPH
38,84 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1"
Skladem
82 Kč
87 Kč
67,77 Kč bez DPH
67,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1"
Skladem
59 Kč
63 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 1"x1/2"x1"
Skladem
157 Kč
129,75 Kč bez DPH
129,75 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové prodloužení přímé - typ: 1"x10 mm
Není skladem
81 Kč
66,94 Kč bez DPH
66,94 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info


IRRITEC Závitové T kusy - vnitřní závity - typ: 1"
Skladem
53 Kč
43,80 Kč bez DPH
43,80 Kč bez DPH
