Hunter Tryska STRIP - SS-918, obdélník 2,7 x 5,5 m
Hunter Tryska STRIP - SS-918, obdélník 2,7 x 5,5 m
-10%
Tryska obdélníkového tvaru zavlažující ze středu podélné strany pruhu 2,7 x 5,5 m / 2,1 bar, filtr, barva tm. modrá Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32119Doprava a platba
Běžná cena 60 Kč. Ušetříte 10% (6 Kč) 54 Kč s DPH
Tryska obdélníkového tvaru zavlažující ze středu podélné strany pruhu 2,7 x 5,5 m / 2,1 bar, filtr, barva tm. modrá Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32119Doprava a platba
Příslušenství (6)











Příslušenství6
Rychlé info
-20%


Hunter PRS 00, 1/2" na rozprašovací trysky, černý
Skladem
36 Kč
45 Kč
29,75 Kč bez DPH
29,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%

Hunter Náhradní jemné filtry pro trysky rozpraš. postř.
Skladem
10 Kč
11 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%


Hunter PRS 30, 1/2", regulace tlaku 2,1 bar, hnědý
Skladem
179 Kč
202 Kč
147,93 Kč bez DPH
147,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PRS 30, regulace tlaku 2,1 bar, výsuv 10 cm
Skladem
209 Kč
247 Kč
172,73 Kč bez DPH
172,73 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


Hunter PRO-SPRAY, zátěžový, výsuv 10 cm
Skladem
65 Kč
83 Kč
53,72 Kč bez DPH
53,72 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Hunter "PS ULTRA" proplachová zátka, výsuv 10cm
Skladem
75 Kč
79 Kč
61,98 Kč bez DPH
61,98 Kč bez DPH
Použití
Trysky "STRIP" je možné použít pro rozprašovací postřikovače Hunter PS ULTRA, PRO-SPRAY, PRS 30 (I-SPRAY), PRS 40 (MPR-SPRAY) a GOLF SPRAY. Vhodné pro úzké dlouhé trávníkové plochy (pruhy), šířky 2,7 m. Nevytvářejí kruhovou, ale obdélníkovou výseč o rozměrech 2,7 x 5,5 ze středu podélné strany pruhu. Filtr je součástí trysky.Specifikace
- 6 modelů obdélníkových trysek:
- LCS-515 / levý roh, 1.5 x 4.5 m, 0.15 m3/h, (2.1 bar)
- RCS-515 / pravý roh, 1.5 x 4.5 m, 0.15 m3/h, (2.1 bar)
- SS-530 / střed str.pruhu, 1.5 x 9.0 m, 0.30 m3/h, (2.1 bar)
- ES-515 / příč. str.pruhu, 1.5 x 4.5 m, 0.15 m3/h, (2.1 bar)
- CS-530 / střed pruhu, 1.5 x 9.0 m, 0.30 m3/h, (2.1 bar)
- SS-918 / střed str.pruhu, 2.7 x 5.5 m, 0.39 m3/h, (2.1 bar)
Parametry
| Barevné rozlišení trysek | tmavě modrá |
|---|---|
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.1 bar |
| Hmotnost | 0.006 kg |
| Materiál trysky postřikovače | plast |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ne |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | plochý šroubovák |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 6 |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.27 - 0.43 m³/hod |
| Redukce dostřiku | Ne |
| Srážková výška | 21 - 23 mm/hod |
| Tvar postřiku trysky | obdélník |
| Výrobce | Hunter |
| Rozměry tvaru postřiku | 2,7 x 5,5 m |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC QJ 16 - závitový přímý přechod (vnější závit) - PP - typ: 16x3/4"
Skladem
14 Kč
15 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-21%


Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
Skladem
83 Kč
105 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Závitové přechody AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 3/4"
Skladem
18 Kč
19 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


IRRIGA Značkovací praporky Hunter - typ: červené
Skladem
12 Kč
14 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info
-10%


Hunter Tryska STRIP - SS-530, obdélník 1,5 x 9,0 m
Skladem
54 Kč
60 Kč
44,63 Kč bez DPH
44,63 Kč bez DPH










