Hunter ICV, 1" FF, 14 bar
Hunter ICV, 1" FF, 14 bar
Elektromagnetický ventil s cívkou 24 V AC a regulací průtoku. Rozsah pracovních tlaků 1,5 - 14 bar, vhodný pro hlavní sestavy automatického závlahového systému. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15201Doprava a platba
Běžná cena 2 240 Kč. Ušetříte 20% (443 Kč) 1 797 Kč s DPH
Elektromagnetický ventil s cívkou 24 V AC a regulací průtoku. Rozsah pracovních tlaků 1,5 - 14 bar, vhodný pro hlavní sestavy automatického závlahového systému. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15201Doprava a platba
Příslušenství7

Hunter Náhradní cívka 24 V AC pro ventily HUNTER
317,36 Kč bez DPH

Hunter Náhradní membrána ventilu ICV 1"
412,40 Kč bez DPH

Hunter Náhradní membrána ventilu ICV FS 1"
787,60 Kč bez DPH


Hunter ACCU SYNC "ADJ", pro ventily HUNTER
1 270,25 Kč bez DPH

Hunter Náhradní O-kroužek k cívce 9/24 VAC .
28,10 Kč bez DPH

Hunter Náhradní těsnění k cívce 9/24 VAC / DAC
28,10 Kč bez DPH


RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V DC pro ventily RN
277,69 Kč bez DPH
Použití
Spolehlivý ventil pro systémy s vyšším provozním tlakem. Velmi odolné tělo ventilu z nylonu vyztuženého skelnými vlákny umožňuje použití ICV ventilů jako hlavních el.mag ventilů v hlavních sestavách automatických závlahových systémů HUNTER a na plochách s vyšší tlakovou náročností. Charakteristickou vlastností ventilů ICV a ICV Filter Sentry je delší doba zavírání, omezující případný vznik tlakových rázů.Specifikace
|
|
Pro zajištění spolehlivého provozu je vodou testováno 100% ventilů Hunter. |
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Volitelný filtr Sentry® čistí sítko filtru v případě znečištění vody
- Manuální odvzdušnění zajistí snadné a rychlé uvedení do provozu
- Nylonová konstrukce se skleněnými vlákny zajišťuje vysoký tlak a spolehlivost
- Utěsnění membrány s dvojitou přírubou pro perfektní výkon bez průsaků
- Látkou vyztužená membrána EPDM a sedlo zajišťují vyšší výkon za všech vodních podmínek
- Zajišťovací šrouby kapoty eliminují možnost ztracených dílů během demontáže
- Šrouby se zajištěním proti vypadnutí během demontáže
- Univerzální šrouby jsou kompatibilní se plochým, křížovým a maticovým šroubovákem případně stranovým klíčem
- Zapouzdřená cívka s uchyceným pístem poskytuje bezproblémový servis i provoz v náročných podmínkách
- Řízení průtoku optimalizuje průtok, maximalizuje efektivitu a prodlužuje životnost systému

Regulace průtoku
Maximalizuje účinnost ventilu a prodlužuje životnost celého systému specifickým seřízením průtoku a tlaku jednotlivých sekcí..
Identifikační klíč regulace dostřiku
Růžová barva klíče je jednoznačně nejrychlejší a nejjednodušší způsob k identifikaci použití užitkové vody v systému.
Accu-Sync™ regulátor tlaku
Reguluje příliš vysoký tlak a tím chrání postřikovače před jejich poškozením.Praxe ukazuje také významné ušetření vody při použití nového Hunter Accu-Sync regulátoru tlaku.
Filter Sentry™
Mechanismus Filter Sentry má funkci tzv. „stírače“, který očistí při každém otevření ventilu celou plochu filtru a dále pokračuje v čištění horní části filtru za provozu. Systém Filter Sentry může být dodatečně přidán i po instalaci ventilu (výměnou membrány).
| Dimenze připojovacího závitu | 1 " |
|---|---|
| Extra zesílená konstrukce | Ano |
| Hmotnost | 0,464 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ano |
| Kompatibilní s regulátorem tlaku ACCU SET | Ano |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Max. teplota použití (°C) | 66 °C |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 1,5 - 14 bar |
| Montáž ventilu - možnost průběžného zapojení | Ano |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |
| Použití pro hlavní sestavy | Ano |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro veřejné plochy | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Pracovní proud | 230 mA |
| Proud při spuštění | 475 mA |
| Provedení filter sentry | Ne |
| Průtok | 0,4 - 150 l/min |
| Regulace průtoku | Ano |
| Rozměry | 14 x 12 x 10,2 cm |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
| Výrobce | Hunter ind. |
| Manuální odvzdušnění | Ano |
| Montáž ventilu - možnost pravoúhlého zapojení | Ne |
Související produkty8


Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
818,18 Kč bez DPH


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 200 m
2 976 Kč bez DPH

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 2,5 x 135 mm
32,23 Kč bez DPH

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 3,6 x 200 mm
68,60 Kč bez DPH

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 4,5 x 290 mm
238,84 Kč bez DPH


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
9,92 Kč bez DPH


IRRIGA Automatický rozdělovač signálu 1-4 sekce
2 590,08 Kč bez DPH


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
1 488 Kč bez DPH
Alternativní produkty2


Hunter ICV - 1" FF, FILTER SENTRY, 14 bar
1 857,02 Kč bez DPH


Hunter IBV - FILTER SENTRY, 1", závit BSPT (kuželový)
6 086,78 Kč bez DPH



















