Hydrawise HPC 2301-E, Wi-Fi, 23 sekcí, interní trafo
Hydrawise HPC 2301-E, Wi-Fi, 23 sekcí, interní trafo
Profesionální internetová ovládací jednotka HPC, ovládání přes webové rozhraní nebo mobilní aplikaci v českém jazyce, 23 sekcí, rozšiřitelná až na 32 sekcí s dekodérovým modulem (+1 hl. ventil), 2x senzorový vstup, interní transformátor. Více
Výrobce: HydrawiseKód produktu: 43544Doprava a platba
Běžná cena 19 990 Kč. Ušetříte 16% (3 171 Kč) 16 819 Kč s DPH
Profesionální internetová ovládací jednotka HPC, ovládání přes webové rozhraní nebo mobilní aplikaci v českém jazyce, 23 sekcí, rozšiřitelná až na 32 sekcí s dekodérovým modulem (+1 hl. ventil), 2x senzorový vstup, interní transformátor. Více
Výrobce: HydrawiseKód produktu: 43544Doprava a platba
Sada3


Hydrawise HPC 401-E, Wi-Fi, 4 sekce, interní trafo
6 900 Kč bez DPH

Hunter PCM-300, 3 sekce, pro PRO-C, PC+, P2C a HPC
1 250,41 Kč bez DPH


Hunter PCM-1600, 16 sekcí, pro PC+, P2C a HPC
6 290,08 Kč bez DPH
Příslušenství8

Hunter PCM-300, 3 sekce, pro PRO-C, PC+, P2C a HPC
1 250,41 Kč bez DPH


Hunter Mini Clik - nastavitelné čidlo srážek
901,65 Kč bez DPH


Hunter Rain Clik - čidlo srážek s okamžitou aktivací
895,04 Kč bez DPH

Hunter PCM-900, 9 sekcí, pro PRO-C, PC+, P2C a HPC
4 300 Kč bez DPH

Hunter Interní transformátor pro PC+/CC+, Pro-C/CC, X-Core, PRO-HC
909,92 Kč bez DPH

Hunter Smart Port - kabel 1,8 m
380,17 Kč bez DPH

Hunter Dálkové ovládání ROAM
5 490,08 Kč bez DPH


AGRO Plastová vývodka M25 pro Pro-C, PCC a I-Core / vývodka M25
28,93 Kč bez DPH
Použití
Internetová modulární ovládací jednotka Hunter HPC 2301-E s webovým softwarem Hunter Hydrawise. Jednotka nabízí vzdálenou správu závlahového systému, přehledný barevný dotykový displej s podsvícením, intuitivní ovládání a programovaní pomocí dotykového TFT displeje, PC, nebo mobilního zařízení. Připojení k internetu pouze prostřednictvím WiFi sítě. Kompatibilní s dálkovými ovladači ROAM. Jednotka je dodávána s nainstalovaným síťovým kabelem.Specifikace
HPC kombinuje správu zavlažování na bázi Wi-Fi a pohodlí modulární funkce do jedné ovládací jednotky nové generace. HPC pomáhá dodavatelům šetřit čas, šetřit vodou, chránit krajinu a plnit požadavky zákazníků, kteří chtějí řešení pro chytrou domácnost.
- Nastavitelné zpoždění spuštění hlavního ventilu před spuštěním a vypnutím sekce
- Možnost připojení 2 ventilů na jeden sekční výstup
- Podpora běžných senzorů průtoku s reed výstupem (spínač s jazýčkovým relé)
- WiFi (802.11b/g), WPA/WPA2 standard
Od roku 2023 jsou jednotky HPC vybaveny dvěma senzorovými vstupy.
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Počet sekcí: modulární kapacita od 4 do 23 sekcí umožňuje jednoduché rozšiřování systému. Až 32 sekcí s dekodérovým modulem pro profesionály
- Standardní režim programování podporuje 6 programů a 6 startovacích časů na program
- Rozšířený režim programování umožňuje nastavit zavlažování pro jednotlivé sekce (startovací časy se nastavují pro každou sekci)
- Maximální délka zavlažování 24 hodin poskytuje flexibilitu pro sekce s nízkým průtokem
- 2 senzorové vstupy pro připojení jakéhokoliv senzoru Clik nebo vodoměru HC
- 1 programovatelný výstup P / MV pro startovací relé čerpadla a aktivaci hlavního ventilu
- Podpora Wi-Fi pro rychlé připojení k softwaru Hydrawise
- Dotykový displej pro jednoduchou správu a programování přímo na ovládacím panelu jednotky
- Integrovaný proudový senzor pro rozpoznání poruchy a upozornění
|
|
| Smart WaterMark Považuje se za spolehlivý nástroj na úsporu vody |

Dotyková obrazovka (HPC)
Ovládací jednotka HPC má plně grafické rozhraní dotykové obrazovky s úhlopříčkou 7cm, díky čemuž je programování hračkou i bez Wi-Fi připojení. Jednotku nainstalujete a naprogramujete během několika minut.
Prediktivní zavlažování
Úpravy denního plánu probíhají na základě místních údajů o počasí, které zahrnutí minulé, aktuální i předpovídané teploty, srážky, vlhkost a rychlost větru. To umožňuje automatické úpravy počtů startovacích časů a délky zavlažování pro optimální spotřebu vody.

Detekce ztráty tlaku v potrubí
Sledujte průtok v jednotlivých sekcích pomocí volitelného impulsního vodoměru HC. Při poškození potrubí obdržíte automatické upozornění.

Detekce zapojení a upozornění na chyby
Ovládací jednotka HPC nepřetržitě sleduje elektrický proud tekoucí do elektromagnetických ventilů. Pokud je proud příliš vysoký nebo nízký, Hydrawise vás upozorní a řekne vám, který ventil nefunguje správně.


Systém správy ovládacích jednotek
Software Hydrawise poskytuje dokonalé řešení zavlažování a vzdálené správy ovládacích jednotek jak vašich, tak vašich zákazníků. Licence Hydrawise Contractor poskytuje snadno použitelný a všestranný systém pro správu ovládacích jednotek, aniž byste museli kamkoliv jezdit.
Správa uživatelů
Pokud chcete mít možnost, aby se do vaší ovládací jednotky přihlašovalo více uživatelů, nastavte si plán uživatelů, který vám umožní přidávat další uživatelé do vašeho účtu. Uživatele lze nastavit např. "pouze pro čtení" takže nejsou schopni cokoliv měnit ve vašem nastavení.
Správa uživatelů není dostupná v základní licenci Hydrawise Home Plan.
Certifikát HYDRAWISE EPA WATERSENSE pro chytrou závlahu
Všechny ovládací jednotky s Hydrawise připojené k webovému softwaru Hydrawise jsou chytrými zavlažovacími jednotkami schválenými EPA WaterSense (Státní agentura na ochranu životního prostředí). Hydrawise Predictive Watering ™ umožňuje jednotce upravovat plány na základě předpovídané teploty, pravděpodobnosti srážek, větru a vlhkosti tak, aby poskytoval maximální úspory vody, jaké od chytré jednotky Hunter očekáváte.

Kompatibilita
|
|
|
|
| Vodoměr HC | Dálkové ovládání ROAM | Senzor Rain-Clik |
Pro více informací,
Volitelná aplikace Hydrawise do smartphone nebo tabletu.
|
|
![]() |
![]() |
|
|
|
| Délka závlahy pro sekci | 1440 min |
|---|---|
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Indikace aktivní sekce | Ano |
| Indikace aktivního senzoru | Ano |
| Krok nastavení délky závlahy | 60 sec |
| Krytí | IP44 |
| Max. spínaný proud (I) | 0,56 (2 sekce) A |
| Max. vzdálenost jednotka - senzor (L) | 60 m |
| Max. vzdálenost jednotka - ventil (L) | 300 m |
| Možnost manuálního spuštění programu | Ano |
| Možnost ovládání senzorem Solar Sync | Ne |
| Možnost sledování historie zavlažování | Ano |
| Možnost současného spuštění více programů | Ne |
| Možnost upgrade firmware v ovládacím panelu | Ano |
| Napájecí transformátor | 230/24 VAC |
| Nástěnné provedení s montážními úchyty | Ano |
| Ochrana proti přepětí v síti | MOV |
| Počet hlavních ventilů | 1 |
| Počet sekcí | 23 |
| Počet vstupů pro senzory | 2 |
| Počet závlahových programů | 6 |
| Použití ve vnějším prostředí | Ano |
| Použití ve vnitřním prostředí | Ano |
| Proudová zatížitelnost výstupu sekce (I) | 560 mA |
| Rozměry (v x š x h) | 22,8x25x10 cm |
| Rozsah nastavení pauzy mezi sekcemi | 0-10 hod |
| Rozsah provozních teplot | -18 až +66 °C |
| Rozsah sezónního nastavení | 0-100 % |
| Rozšiřitelnost o další sekce | Ano |
| Rozšířitelnost pomocí 3sekčních modulů | Ano |
| Softwarový bypass senzoru pro libovolný program | Ano |
| Spotřeba | 75/24V AC mA |
| Svorkovnice | Ano |
| Uzamykatelná schránka | Ano |
| Vsakovací cykly a pauzy | Ano |
| Záložní zdroj | Ne V |
| Závlahový kalendář | Ano |
| Závlahový kalendář - interval | Ano |
| Závlahový kalendář - sudé, nebo liché dny | Ano |
| Zobrazovací prvek | Dotykový displej |
| Typ napájení | Síťové |
| Internetová vzdálená správa | Ano |
| Způsob uložení dat | EEPROM, Cloud |
| Možnost připojení senzoru průtoku vody | Ano |
| Možnost manuálního spuštění sekce | Ano |
| Možnost vložení pauzy mezi sekcemi | Ano |
| Sezónní nastavení | Ano |
| Automatické sezónní nastavení | Meteostanice |
| Indikace výpadku napájecího napětí | Report |
| Programovatelný senzorový vstup | Ano |
| Proudová zatížitelnost výstupu MV (I) | 280 mA |
| Počet startovacích časů na program | 6 |
| Maximální počet sekcí | 32 |
| Wi-Fi pásmo | 2,4 GHz b/g/draft n |
| Externí Wi-Fi anténa | Nelze připojit |
| Připojení na internet | Wi-Fi |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Související produkty8


Hunter ICV, 1" FF, 14 bar
1 485,12 Kč bez DPH


Hunter PGV - JAR TOP, 1" MM, cívka 24 V AC
433,88 Kč bez DPH


IRRIGA CYKY-J 5x1,5 (CYKY 5Cx1,5) - typ: balení 100 m
3 306 Kč bez DPH


IRRIGA Automatický rozdělovač signálu 1-4 sekce
2 590,08 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
433,88 Kč bez DPH


Hunter HC-075-FLOW, vodoměr s impulzním výstupem, 3/4"
4 099,17 Kč bez DPH


IRRIGA ICW 5x0,8 mm², balení 152 m
5 149,76 Kč bez DPH


Různí prověření dodavatelé Stíněný kabel TCEPKPFLE 1X4X0,6
42,15 Kč bez DPH
Alternativní produkty1


Hydrawise PRO-HC 2401-E, Wi-Fi, 24 sekcí, interní trafo
14 950,41 Kč bez DPH













