Hunter HC-075-FLOW, vodoměr s impulzním výstupem, 3/4"
Hunter HC-075-FLOW, vodoměr s impulzním výstupem, 3/4"
Vodoměr s impulzním výstupem. Připojení 3/4", vnější závit těla vodoměru 1", detekce průsaků, monitorování průtoku. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 43511Doprava a platba
Běžná cena 6 023 Kč. Ušetříte 18% (1 063 Kč) 4 960 Kč s DPH
Vodoměr s impulzním výstupem. Připojení 3/4", vnější závit těla vodoměru 1", detekce průsaků, monitorování průtoku. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 43511Doprava a platba
Příslušenství8

IRRIGA Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
33,88 Kč bez DPH


Electro Terminal Svorkovnice lámací EKL 0 1 - 4 mm²
14,88 Kč bez DPH


Kopos Vkládací lišta pro kabely 18 x 13 mm, 2m
43,80 Kč bez DPH


Různí prověření dodavatelé Stíněný kabel TCEPKPFLE 1X4X0,6
42,15 Kč bez DPH


WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-2411
12,40 Kč bez DPH


FRÄNKISCHE Chránička Fränkische FFKu-EM-F-UV 25mm
1 281 Kč bez DPH


Hunter WHC-FLOW bezdrátový vodoměr pro jednotky Hydrawise
5 139,67 Kč bez DPH

IRRIGA Venkovní chránička KORUFLEX 40/31, 50m černá
1 322,50 Kč bez DPH
Použití
Analogový vodoměr s pulzním výstupem pro měření průtoku. Délka měřicího kabelu 0,6 m.Vhodný pro ovládací jednotky Hunter Hydrawise, ACC2. Připojení 3/4" vnější závit. Instalace pouze v horizontální poloze.
Specifikace
Detekuje, monitoruje a hlásí kritické změny v průtoku přímo do vaší ovládací jednotky řady Hydrawise. Velmi jednoduchá instalace díky vnějším zavitům. Získáte tak další kontrolní prvek pro ochranu závlahového systému a zavlažované plochy, při vzniku neočekávaných komplikací.
Maximální vzdálenost vodoměr - ovládací jednotka 80 m (0,5 mm stíněný vodič)
Ve vzdálenosti desetinásobku dimenze před vstupem vodoměru a pětinásobku dimenze za výstupem vodoměru nesmí být armatura měnící směr proudění vody (koleno atd..).
Při zazimování systému zamezte průchodu stlačeného vzduchu vodoměrem. Hrozí poškození vodoměru.
Vodoměr s impulsním výstupem HC se připojuje k ovládacím jednotkám s funkcí Hydrawise, což umožňuje:
- Monitorování průtoku
- Okamžitá upozornění na vysoký a nízký průtok
- Detekce průsaků
- Výpadek vody během zavlažování
- Hlášení o celkové spotřebě vody
- Hlášení o použití vody v sekci

Buďte ihned informování ve vašem chytrém telefonu o případné závadě
v automatickém závlahovém systému.
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Kompatibilní s Hydrawise HC, HPC, PRO-HC a HCC ovládacími jednotkami
- Monitoruje a podává hlašení o průtoku a celkové spotřebě vody
- Odesílá upozornění v případě vysokého nebo nízkého tlaku či jiných neplánovaných chybách
- Zprávy v aplikaci Hydrawise mohou zobrazovat celkovou spotřebu vody zavlažovacího systému nebo spotřebu vody v jednotlivých sekcích
- Robustní mosazná konstrukce s vnějším závitem pro jednoduchou montáž a demontáž pro zazimování
- Analogový číselník na přední straně vodoměru zobrazuje denní součet průtoku
Schéma zapojení
| Délka přívodního kabelu | 0,6 m |
|---|---|
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 1 " |
| Dimenze šroubení | 3/4 " |
| Dlouhé závity armatur | Ano |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Instalace do všech poloh | Ne |
| Litry/impuls | 1 |
| Materiál | mosaz |
| Mokroběžný vodoměr | Ne |
| Ploché těsnění | Ano |
| Q max | 4,8 m³/hod |
| Qmin | 0,05 m³/hod |
| Rozměry - délka včetně šroubení | 232 mm |
| Rozměry - výška x šířka | 80x80 mm |
| Rozsah provozních teplot | 0 až +40 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Vodoměr s připojovacím šroubením | Ano |
| Výrobce | Hunter |
| Bezdrátové připojení k ovládací jednotce | Ne |
Související produkty6


Hunter Mini Clik C - nastavitelné čidlo srážek
947,93 Kč bez DPH


Hydrawise HC 1201i-CZ, Wi-Fi, 12 sekcí, bez trafa
4 890,08 Kč bez DPH


Hydrawise PRO-HC 1201-E, Wi-Fi, 12 sekcí, interní trafo
8 537,19 Kč bez DPH


Hydrawise HPC 701-E, Wi-Fi, 7 sekcí, interní trafo
8 150,41 Kč bez DPH


Hydrawise HCC 800-PL, Wi-Fi, 8-38 sekcí, plastový kabinet
13 995,04 Kč bez DPH


IRRIGA eSTUDNA2-DUO - 5m, inovovaná, měření impulsů, spr. uživatelů
5 499,17 Kč bez DPH
Alternativní produkty4

Hunter Flow Clik s řídícím modulem
8 414,05 Kč bez DPH


Hunter HFS pro ACC, ACC2 a I-Core
6 998,35 Kč bez DPH


Hunter HC-100-FLOW, vodoměr s impulzním výstupem, 1"
4 506,61 Kč bez DPH


IRRIGA Impulsní vodoměr DALF 2563, 1" MM
3 634,71 Kč bez DPH












