AGRO Plastová vývodka M25 pro Pro-C, PCC a I-Core / vývodka M25
AGRO Plastová vývodka M25 pro Pro-C, PCC a I-Core / vývodka M25
-3%
Plastová kabelová vývodka SYNTEC s lamelární technologií M25x1,5, s maticí. Pro ovládací jednotky PRO-HC, Pro-C, PCC, I-Core. Více
Výrobce: AGROKód produktu: 13702Doprava a platba
Běžná cena 36 Kč. Ušetříte 3% (1 Kč) 35 Kč s DPH
Plastová kabelová vývodka SYNTEC s lamelární technologií M25x1,5, s maticí. Pro ovládací jednotky PRO-HC, Pro-C, PCC, I-Core. Více
Výrobce: AGROKód produktu: 13702Doprava a platba
Použití
Plastová vývodka pro ovládací jednotky Pro-C, PCC, I-CoreSpecifikace
Světle šedá RAL 7035 těsnící vložka
Materiál: Polyamid PA 6
Těsnící kroužek: TPE nebo CR (Neopren)
Zkoušeno podle: EN 50262
Teplotní rozsah: -30°C / +100°C
Stupeň krytí: IP 68
rozměry M25: H 38 mm, L 10 mm, G M20 x 1,5,
průměr kabelu 10 - 17 mm
Parametry
| Barva | Světle šedá |
|---|---|
| Bezhalogenové | Ano |
| Délka závitu | 10 mm |
| Hmotnost | 0,022 g |
| Krytí IP | 68 |
| Materiál | Polyamid PA 6 |
| Odlehčení v tahu ČSN EN 62444 | Kategorie A |
| Provozní teplota | -30°C / +100 °C |
| Typ těsnění | TPE / CR Neopren |
| Typ závitu | M25x1.5 |
| Velikost klíče | 29 mm |
| Rozsah upnutí | 12,8 - 17 mm |
Související produkty (8)












Související produkty8
Rychlé info
-7%


IRRIGA CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
2 500 Kč
2 700 Kč
(25 Kč/m)
2 066 Kč bez DPH
2 066 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 3,6 x 200 mm
Skladem
83 Kč
88 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info


EATON Proudový chránič PF7 25/2/003 AC
Skladem
1 683 Kč
1 685 Kč
1 390,91 Kč bez DPH
1 390,91 Kč bez DPH
Rychlé info


NAPRO Izolační páska 15 mm bílá, 10 m
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%

GPH Lisovací očko
Skladem
5 Kč
6 Kč
4,13 Kč bez DPH
4,13 Kč bez DPH
Rychlé info


EATON Jednopólový jistič "B" - PL7 B2/1
Skladem
361 Kč
298,35 Kč bez DPH
298,35 Kč bez DPH
Rychlé info

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

Malpro Instalační trubka 25 mm
Skladem
46 Kč
38,02 Kč bez DPH
38,02 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)



Alternativní produkty2
Rychlé info
-3%

WAPRO spol. s r.o. Plastová vývodka M20 pro X-Core, Pro-C, PCC / dlouhý závit
Není skladem
30 Kč
31 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%

AGRO Plastová vývodka M32 pro Pro-C, PCC a I-Core / vývodka M32
Skladem
58 Kč
59 Kč
47,93 Kč bez DPH
47,93 Kč bez DPH







