IRRIGA CYKY-J 5x1,5 (CYKY 5Cx1,5) - typ: balení 100 m
IRRIGA CYKY-J 5x1,5 (CYKY 5Cx1,5) - typ: balení 100 m
Pětižilový zemní kabel vhodný například pro 4 elektromagnetické ventily, balení ve smotku 100 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13305Doprava a platba
Běžná cena 4 400 Kč. Ušetříte 9% (400 Kč) 4 000 Kč s DPH 40 Kč/m
Pětižilový zemní kabel vhodný například pro 4 elektromagnetické ventily, balení ve smotku 100 m, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13305Doprava a platba
Příslušenství8


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
9,92 Kč bez DPH

IRRIGA Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
33,88 Kč bez DPH


SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
95,04 Kč bez DPH

IRRIGA Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
48,76 Kč bez DPH

WAPRO spol. s r.o. Plastová vývodka M20 pro X-Core, Pro-C, PCC / dlouhý závit
24,79 Kč bez DPH

IRRIGA Krycí fólie červená, šířka 22 cm, délka 100 m
243,80 Kč bez DPH


Kopos Chránička MONOFLEX 16 mm - 50m
330,50 Kč bez DPH

Malpro Instalační trubka 20 mm
27,27 Kč bez DPH
Použití
Kvalitní zemní kabely s dvojitou izolací, barevně odlišené jednotlivé vodiče, průřez vodičů 1,5 mm². Obvyklé použití - zahrady, skleníky a menší sportovní nebo veřejné plochy. Pro pevné uložení ve vnitřních a venkovních prostorách, v zemi, v betonu. Kabely jsou odolné proti UV záření a proti šíření plamene dle IEC 60332-1.Specifikace
Barevné značení: žlutozelená, černá, hnědá, šedá, modrá
Rozsah teplot: pokládka -5 °C
při provozu -30 °C až 70 °C
při zkratu 160 °C / 5 sec
Značení žil: ČSN EN 50265-2-1
Konstrukce: Cu jádro
Izolace PVC, žíly stočené do duše kabelu
Obal (výplňová guma)
Plášť (PVC černý, odolný proti UV záření)
| Balení ve smotku | 100/200 m |
|---|---|
| Barva izolace | HD 308 S2 |
| Barva pláště | Černá |
| Certifikát | EZÚ |
| Jmenovité napětí (U) | 450/750 V |
| Maximální provozní teplota jádra | +70 °C |
| Maximální provozní teplota při zkratu | +160 °C |
| Minimální teplota pokládky a manipulace | +5 °C |
| Odolnost proti šíření plamene | ČSN EN 60332-1-2 |
| Poloměr ohybu | 47 mm |
| Proudová zatížitelnost v zemi | 28 A |
| Proudová zatížitelnost ve vzduchu | 18,5 A |
| Průřez vodiče | 1,5 mm² |
| Původní označení | CYKY 5Cx1,5 |
| REACH | Ano |
| RoHS | Ano |
| Rozsah provozních teplot | −30 až +70 °C |
| Skladba jader vodičů | Plné jádro RE |
| Třída reakce na oheň | Eca |
| Typ Dopravy | XL |
| Typ kabelu | CYKY-O |
| UV stabilizace | Ano |
| Vnější průměr | 10,1 mm |
| Zkušební napětí | 2,5 kV/50 Hz |
| Ochranný vodič | Ano |
| Odpor jádra | 12,531 Ω/km |
| Počet žil kabelu | 5 |
Související produkty8

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 2,5 x 135 mm
32,23 Kč bez DPH


IRRIGA Měřící zařízení "MULTIMETR - EM39"
334,71 Kč bez DPH

IRRIGA Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
595,87 Kč bez DPH

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
48,76 Kč bez DPH


IRRIGA Vodotěsný konektor DBR (vel. XL)
51,24 Kč bez DPH


Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 24 V AC
467,77 Kč bez DPH


WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-415
20,66 Kč bez DPH


GPH Příchytka stahovacích pásků
4,96 Kč bez DPH
Alternativní produkty3


IRRIGA CYKY-J 7x1,5 (CYKY 7Cx1,5) - typ: balení 100 m
4 711 Kč bez DPH


IRRIGA CYKY-J 5x2,5 (CYKY 5Cx2,5) "METRÁŽ"
281 Kč bez DPH


IRRIGA ICW 5x0,8 mm², balení 50 m
1 611,50 Kč bez DPH








