EASY PUMP EASY JET 1100, 230V
EASY PUMP EASY JET 1100, 230V
-10%
Samonasávací čerpadlo, Qmax= 3,75 m3/h, Pmax= 0,43 MPa, P2= 0,75 kW, vhodné pro tlakově a průtokově náročnější ruční závlahu (pozemek ve svahu, rozlehlejší pozemky, atd.), kabel 1,5 m Více
Výrobce: EASY PUMPKód produktu: 50863Doprava a platba
Běžná cena 4 560 Kč. Ušetříte 10% (470 Kč) 4 090 Kč s DPH
Samonasávací čerpadlo, Qmax= 3,75 m3/h, Pmax= 0,43 MPa, P2= 0,75 kW, vhodné pro tlakově a průtokově náročnější ruční závlahu (pozemek ve svahu, rozlehlejší pozemky, atd.), kabel 1,5 m Více
Výrobce: EASY PUMPKód produktu: 50863Doprava a platba
Příslušenství (1)


Příslušenství1
Rychlé info


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
Skladem
113 Kč
93,39 Kč bez DPH
93,39 Kč bez DPH
Použití
Čerpání vody z jímek, nádrží a mělkých kopaných studní, ideální čerpadlo pro ruční zálivku s požadavkem na vyšší tlak a průtok, vyčerpání jímky při čištění a ostatní aplikace. Sací výška max. 8 m. Sací výška udává max. tlakovou ztrátu na sacím potrubí, tzn. je to součet všech ztrát (ztráta výškou, třením v potrubí a místní ztráta na tvarovkách/armaturách). Doporučujeme zvolit dimenzi potrubí min. o jeden řád vyšší než je výtlačné potrubí! Připojovací závity vnější 1". Max. průtok 3,2 m3/hod, max.tlak 4,5 bar. Součástí je 1,5 m kabel s vidlicí.Specifikace
Parametry
| Délka kabelu | 1,5 m |
|---|---|
| Hmotnost | 12,0 kg |
| Horizontální instalace | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý příkon motoru (P1) | 1,1 kW |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 0,75 kW |
| Krytí IP | 54 |
| Max. povolený provozní tlak | 6,0 bar |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Připojovací závit sání (vnější) | 1 " |
| Připojovací závit výtlak (vnější) | 1 " |
| Q max | 3,75 m³/hod |
| Rozběhový kondenzátor (interní) | Ano |
| Rozměry (v x š x h) | 310x500x230 mm |
| Sací výška | 8 m |
| Sání čerpadla - horizontální | Ano |
| Sestava obsahuje samonasávací čerpadlo | Ano |
| Tepelná ochrana | Ano |
| Teplota čerpaného média | 0-35 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | 40 °C |
| Tlak na nátoku max | 1,5 bar |
| Typ Dopravy | XL |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Vertikální instalace | Ne |
| Vlastní vypínač | Ano |
| Výrobce | EASY PUMP |
| Výtlak čerpadla - vertikální | Ano |
| Zátky pro zavodnění-vypouštění | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ne |
| Ucpávka | jednoduchá mech. |
| Sestava obsahuje tlak.spínač | Ne |
| P max | 4,3 bar |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Související produkty (8)














Související produkty8
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info


Antelco SHRUBBLER 360 s bodcem, koncový
Skladem
19 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


Antelco SPECTRUM se zemním bodcem, koncový
Skladem
27 Kč
28 Kč
22,31 Kč bez DPH
22,31 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%

IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 1"
Skladem
317 Kč
325 Kč
261,98 Kč bez DPH
261,98 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRIGA Zpětná klapka - s mosaznou záklopkou - typ: připojení 1"
Skladem
198 Kč
219 Kč
163,64 Kč bez DPH
163,64 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA Zpětná klapka - s mosaznou záklopkou - typ: připojení 5/4"
Skladem
334 Kč
350 Kč
276,03 Kč bez DPH
276,03 Kč bez DPH
Rychlé info

ZPA TSA, rozmezí 2,0-3,5 bar
Skladem
1 050 Kč
867,77 Kč bez DPH
867,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA Zpětná klapka - s mosaznou záklopkou - typ: připojení 6/4"
Skladem
445 Kč
470 Kč
367,77 Kč bez DPH
367,77 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info
-12%


EASY PUMP EASY BOOST DIG, 230V
Skladem
7 869 Kč
8 960 Kč
6 503,31 Kč bez DPH
6 503,31 Kč bez DPH




