EASY PUMP EASY BOOST DIG, 230V
EASY PUMP EASY BOOST DIG, 230V
Domácí samonasávací vodárna EASY BOOST 1100DIGITAL, Qmax= 3,2 m3/h, Pmax= 0,45 MPa, P2= 0,75 kW, vhodné pro menší automatické závlahové systémy, případně jako posilovací čerpadlo, kabel 1,5 m Více
Výrobce: EASY PUMPKód produktu: 50866Doprava a platba
Běžná cena 8 960 Kč. Ušetříte 12% (1 091 Kč) 7 869 Kč s DPH
Domácí samonasávací vodárna EASY BOOST 1100DIGITAL, Qmax= 3,2 m3/h, Pmax= 0,45 MPa, P2= 0,75 kW, vhodné pro menší automatické závlahové systémy, případně jako posilovací čerpadlo, kabel 1,5 m Více
Výrobce: EASY PUMPKód produktu: 50866Doprava a platba
Příslušenství1


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
93,39 Kč bez DPH
Použití
Čerpání vody z jímek, nádrží a mělkých kopaných studní, ideální čerpadlo pro menší závlahový systém, případně pro zvyšování tlaku ve vodovodním řadu. Vodárna obsahuje čerpadlo, motor, čidlo tlaku a průtoku a tlakovou nádobu o objemu 18 l. Řídící jednotka zajišťuje automatické zapínání čerpadla při zahájení odběru vody a jeho automatické vypínání po skončení odběru vody. Dále řídící jednotka chrání čerpadlo při poruchových stavech. Sací výška max. 8 m. Sací výška udává max. tlakovou ztrátu na sacím potrubí, tzn. je to součet všech ztrát (ztráta výškou, třením v potrubí a místní ztráta na tvarovkách/armaturách). Doporučujeme zvolit dimenzi potrubí min. o jeden řád vyšší než je výtlačné potrubí! V případě připojení vodárny na tlakový rozvod nesmí tlak na sání překročit 15 m. Připojovací závity vnější 1". Max. průtok 3,2 m3/hod, max.tlak 4,5 bar. Součástí je 1,5 m kabel s vidlicí.Specifikace
Čerpadlo obsahuje automatický reset - v případě poruchy se automaticky vypne. Pokus o znovuuvedení do provozu bude prováděn každých 30 min po dobu 24 hod. Reset lze v případě potřeby vypnout.
| Automatická vodárna | Ano |
|---|---|
| Automatické vypnutí čerpadla | Ano |
| Automatické zapnutí čerpadla | Ano |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Hmotnost | 17,9 kg |
| Horizontální instalace | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý příkon motoru (P1) | 1,1 kW |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 0,75 kW |
| Krytí IP | 54 |
| Max. povolený provozní tlak | 6,0 bar |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Ochrana proti přetížením | Ano |
| Připojovací závit sání (vnější) | 1 " |
| Připojovací závit výtlak (vnější) | 1 " |
| Q max | 3,2 m³/hod |
| Rozběhový kondenzátor (interní) | Ano |
| Rozměry (v x š x h) | 578x500x260 mm |
| Sací výška | 8 m |
| Sání čerpadla - horizontální | Ano |
| Sestava obsahuje samonasávací čerpadlo | Ano |
| Sestava obsahuje tlakovou nádobu | Ano |
| Tepelná ochrana | Ano |
| Teplota čerpaného média | 0-35 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | 40 °C |
| Tlak na nátoku max | 1,5 bar |
| Typ Dopravy | XL |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Vertikální instalace | Ne |
| Vlastní vypínač | Ano |
| Výrobce | EASY PUMP |
| Výtlak čerpadla - vertikální | Ano |
| Zátky pro zavodnění-vypouštění | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Ucpávka | jednoduchá mech. |
| Sestava obsahuje tlak.spínač | Ano |
| P max | 4,5 bar |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Související produkty8

IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 1"
261,98 Kč bez DPH


IRRIGA Zpětná klapka - s mosaznou záklopkou - typ: připojení 1"
163,64 Kč bez DPH


IRRIGA Sací nerez koš - závit 3/4"
36,36 Kč bez DPH

VALMON Hadice FLEX 01 - 1" - typ: metráž
49,59 Kč bez DPH


IRRITEC Adaptér 25 x 1" k hadicím FLEX 01 - 1"
20,66 Kč bez DPH


IRRIGA Těsnící provázek LOCTITE v bal. 50 m
162,81 Kč bez DPH


IRRIGA AQUAJET AQ 595
718,18 Kč bez DPH


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
2 314 Kč bez DPH













