EASY PUMP EASY BOOST 850 Automatic, 230V
EASY PUMP EASY BOOST 850 Automatic, 230V
-6%
Domácí samonasávací vodárna, Qmax= 3,2 m3/h, Pmax= 0,43 MPa, P2= 0,6 kW, vhodné pro ruční závlahu, případně jako posilovací čerpadlo, kabel 1,5 m Více
Výrobce: EASY PUMPKód produktu: 50864Doprava a platba
Běžná cena 6 050 Kč. Ušetříte 6% (368 Kč) 5 682 Kč s DPH
Domácí samonasávací vodárna, Qmax= 3,2 m3/h, Pmax= 0,43 MPa, P2= 0,6 kW, vhodné pro ruční závlahu, případně jako posilovací čerpadlo, kabel 1,5 m Více
Výrobce: EASY PUMPKód produktu: 50864Doprava a platba
Příslušenství (1)


Příslušenství1
Rychlé info


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
Skladem
113 Kč
93,39 Kč bez DPH
93,39 Kč bez DPH
Použití
Čerpání vody z jímek, nádrží a mělkých kopaných studní, ideální čerpadlo pro ruční zálivku, případně pro zvyšování tlaku ve vodovodním řadu. Vodárna obsahuje čerpadlo, motor, čidlo tlaku a průtoku, Řídící jednotka zajišťuje automatické zapínání čerpadla při zahájení odběru vody a jeho automatické vypínání po skončení odběru vody. Dále řídící jednotka chrání čerpadlo při poruchových stavech. Sací výška max. 8 m. Sací výška udává max. tlakovou ztrátu na sacím potrubí, tzn. je to součet všech ztrát (ztráta výškou, třením v potrubí a místní ztráta na tvarovkách/armaturách). Doporučujeme zvolit dimenzi potrubí min. o jeden řád vyšší než je výtlačné potrubí! V případě připojení vodárny na tlakový rozvod nesmí tlak na sání překročit 20 m. Připojovací závity vnější 1". Max. průtok 3,2 m3/hod, max.tlak 4,3 bar. Součástí je 1,5 m kabel s vidlicí.Specifikace
Čerpadlo obsahuje automatický reset - v případě poruchy se automaticky vypne. Pokus o znovuuvedení do provozu bude prováděn každých 30 min po dobu 24 hod. Reset lze v případě potřeby vypnout.
Parametry
| Automatická vodárna | Ano |
|---|---|
| Automatické vypnutí čerpadla | Ano |
| Automatické zapnutí čerpadla | Ano |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Hmotnost | 11,6 kg |
| Horizontální instalace | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý příkon motoru (P1) | 0,85 kW |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 0,6 kW |
| Krytí IP | 54 |
| Max. povolený provozní tlak | 6,0 bar |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Ochrana proti přetížením | Ano |
| Připojovací závit sání (vnější) | 1 " |
| Připojovací závit výtlak (vnější) | 1 " |
| Q max | 3,2 m³/hod |
| Rozběhový kondenzátor (interní) | Ano |
| Rozměry (v x š x h) | 341x500x230 mm |
| Sací výška | 8 m |
| Sání čerpadla - horizontální | Ano |
| Sestava obsahuje samonasávací čerpadlo | Ano |
| Sestava obsahuje tlakovou nádobu | Ne |
| Tepelná ochrana | Ano |
| Teplota čerpaného média | 0-35 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | 40 °C |
| Tlak na nátoku max | 2 bar |
| Typ Dopravy | XL |
| Typ kabelu | bez kabelu |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Vertikální instalace | Ne |
| Vlastní vypínač | Ano |
| Výrobce | EASY PUMP |
| Výtlak čerpadla - vertikální | Ano |
| Zátky pro zavodnění-vypouštění | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Ucpávka | jednoduchá mech. |
| Sestava obsahuje tlak.spínač | Ano |
| P max | 4,3 bar |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Související produkty (8)















Související produkty8
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


Antelco MINI BUBBLER s bodcem, koncový
Skladem
19 Kč
21 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRIGA Zpětná klapka - s mosaznou záklopkou - typ: připojení 1"
Skladem
198 Kč
219 Kč
163,64 Kč bez DPH
163,64 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


GRAF Nádrž HERKULES - 1 600 L
Skladem
12 077 Kč
14 175 Kč
9 980,99 Kč bez DPH
9 980,99 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRIGA Sací nerez koš - závit 3/4"
Skladem
44 Kč
47 Kč
36,36 Kč bez DPH
36,36 Kč bez DPH
Rychlé info

VALMON Hadice FLEX 01 - 1" - typ: metráž
Skladem
60 Kč
49,59 Kč bez DPH
49,59 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC Adaptér 25 x 1" k hadicím FLEX 01 - 1"
Skladem
25 Kč
27 Kč
20,66 Kč bez DPH
20,66 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


IRRIGA Těsnící provázek LOCTITE v bal. 50 m
Skladem
197 Kč
239 Kč
162,81 Kč bez DPH
162,81 Kč bez DPH

















