IRRIGA CT Spojka MF 1" s plochým těsněním
IRRIGA CT Spojka MF 1" s plochým těsněním
Přímý přechod, 1", s převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena plochým těsněním. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13145Doprava a platba
311 Kč s DPH
Přímý přechod, 1", s převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena plochým těsněním. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13145Doprava a platba
Použití
Specifikace
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem.
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní/vnější) | 1 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,13 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ tvarovky | přímý přechod |
Související produkty8

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
138,84 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 1"x1"
137,19 Kč bez DPH


IRRIGA Mosazná závitová kolena MF - typ: 1"
109,09 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 1"x3/4"
38,84 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1"
67,77 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1"
48,76 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 1"x1/2"x1"
129,75 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 2"x1"
328,10 Kč bez DPH
Alternativní produkty1

Italtecnica Plastové přímé šroubení 1"
71,90 Kč bez DPH
