IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 1"x3/4"
IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 1"x3/4"
-6%
Redukce, 1" x 3/4", 1x vnější závit, 1x vnitřní závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8352Doprava a platba
Běžná cena 50 Kč. Ušetříte 6% (3 Kč) 47 Kč s DPH
Redukce, 1" x 3/4", 1x vnější závit, 1x vnitřní závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8352Doprava a platba
Použití
Jeden závit je vnější a druhý vnitřní. Větší dimenze označuje vnější závit. Použití především u velkých, tlakově náročných systémů, popřípadě pro instalaci v interiéru. Pro propojování mosazných a jiných tlakově odolných armatur a ventilů (filtry, elmag. ventily, uzávěry, vodoměry...)Použití pro rozvod studené vody. Možné umístění do země i do zdiva.
Poznámka: Fotka produktu je pouze ilustrační. Výsledný produkt se může lišit.
Specifikace
Velikosti a hmotnosti jednotlivých redukcí (vnější/vnitřní závit):
- Redukce 1/2"x1/4" - hmotnost: 0,026 kg
- Redukce 3/4"x1/4" - hmotnost: 0,049 kg
- Redukce 3/4"x1/2" - hmotnost: 0,03 kg
- Redukce 1"x1/2" - hmotnost: 0,068 kg
- Redukce 1"x3/4" - hmotnost: 0,05 kg
- Redukce 5/4"x1/2" - hmotnost: 0,156 kg
- Redukce 5/4"x1" - hmotnost: 0,094 kg
- Redukce 6/4"x1/2" - hmotnost: 0,212 kg
- Redukce 6/4"x3/4" - hmotnost: 0,23 kg
- Redukce 6/4"x1" - hmotnost: 0,102 kg
- Redukce 6/4"x5/4" - hmotnost: 0,104 kg
- Redukce 2"x3/4" - hmotnost: 0,23 kg
- Redukce 2"x1" - hmotnost: 0,348 kg
- Redukce 2"x6/4" - hmotnost: 0,216 kg
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní/vnější) | 1x3/4 " |
|---|---|
| Dlouhé závity armatur | Ano |
| Hmotnost | 0,05 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ tvarovky | redukce |
Související produkty (8)









Související produkty8
Rychlé info
-4%

IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 1"x3/4"
Skladem
65 Kč
68 Kč
53,72 Kč bez DPH
53,72 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
Skladem
168 Kč
179 Kč
138,84 Kč bez DPH
138,84 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 1"x1"
Skladem
166 Kč
137,19 Kč bez DPH
137,19 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná závitová kolena MF - typ: 1"
Skladem
132 Kč
109,09 Kč bez DPH
109,09 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1"
Skladem
82 Kč
87 Kč
67,77 Kč bez DPH
67,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1"
Skladem
59 Kč
63 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 1"x1/2"x1"
Skladem
157 Kč
129,75 Kč bez DPH
129,75 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové prodloužení přímé - typ: 1"x15 mm
Skladem
88 Kč
72,73 Kč bez DPH
72,73 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info


IRRITEC Závitové redukce - vnější/vnitřní závity - typ: 1"x3/4"
Skladem
18 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Rychlé info


RAIN S.p.A RN redukce MF s O-kroužkem, PP - typ: 1"x3/4"
Skladem
23 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
