IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 2"x1"
IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 2"x1"
-2%
Dvojnipl redukovaný, 2"x1", 2x vnější závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8032Doprava a platba
Běžná cena 405 Kč. Ušetříte 2% (8 Kč) 397 Kč s DPH
Dvojnipl redukovaný, 2"x1", 2x vnější závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8032Doprava a platba
Použití
Oba závity jsou vnější. Použití především u velkých, tlakově náročných systémů, popřípadě pro instalaci v interiéru. Pro propojování mosazných a jiných tlakově odolných armatur a ventilů (filtry, elmag. ventily, uzávěry, vodoměry...)Použití pro rozvod studené vody. Možné umístění do země i do zdiva.
Poznámka: Fotka produktu je pouze ilustrační. Výsledný produkt se může lišit.
Specifikace
Hmotnosti jednotlivých redukovaných dvojniplů:
- Dvojnipl 1/2"x1/4" - hmotnost: 0,038 kg
- Dvojnipl 3/4"x1/2" - hmotnost: 0,052 kg
- Dvojnipl 1"x1/2" - hmotnost: 0,086 kg
- Dvojnipl 1"x3/4" - hmotnost: 0,084 kg
- Dvojnipl 5/4"x1" - hmotnost: 0,15 kg
- Dvojnipl 6/4"x1" - hmotnost: 0,214 kg
- Dvojnipl 6/4"x5/4" - hmotnost: 0,232 kg
- Dvojnipl 2"x1" - hmotnost: 0,286 kg
- Dvojnipl 2"x5/4" - hmotnost: 0,214 kg
- Dvojnipl 2"x6/4" - hmotnost: 0,31 kg
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 2 a 1 " |
|---|---|
| Dlouhé závity armatur | Ano |
| Hmotnost | 0,286 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ tvarovky | nipl |
Související produkty (8)









Související produkty8
Rychlé info
-5%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 2"
Skladem
215 Kč
226 Kč
177,69 Kč bez DPH
177,69 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 2"x6/4"
Skladem
371 Kč
390 Kč
306,61 Kč bez DPH
306,61 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 2"x2"
Skladem
436 Kč
457 Kč
360,33 Kč bez DPH
360,33 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 2"
Skladem
342 Kč
355 Kč
282,64 Kč bez DPH
282,64 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 2"x6/4"x2"
Skladem
1 194 Kč
986,78 Kč bez DPH
986,78 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 2"x1"
Skladem
284 Kč
290 Kč
234,71 Kč bez DPH
234,71 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná závitová kolena MF - typ: 2"
Skladem
655 Kč
541,32 Kč bez DPH
541,32 Kč bez DPH
Rychlé info

Různí prověření dodavatelé Mosazné redukované mufny - hrdlové spojky - typ: 2"-6/4"
Skladem
338 Kč
279,34 Kč bez DPH
279,34 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info


IRRITEC Závitové redukované dvojniply - typ: 2"x1"
Skladem
45 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH


