IRRIGA CT Spojka FF 1" s plochým těsněním
IRRIGA CT Spojka FF 1" s plochým těsněním
Přímý přechod, 1", 2x převlečná matka pro připojení el. mag. ventilu. Součástí tvarovky jsou plochá těsnění. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13150Doprava a platba
345 Kč s DPH
Přímý přechod, 1", 2x převlečná matka pro připojení el. mag. ventilu. Součástí tvarovky jsou plochá těsnění. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13150Doprava a platba
Použití
Specifikace
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem.
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 1 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,11 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Převlečná matice | Ano |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ tvarovky | přímý přechod |
Související produkty (8)









Související produkty8
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
Skladem
168 Kč
179 Kč
138,84 Kč bez DPH
138,84 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 1"x1"
Skladem
166 Kč
137,19 Kč bez DPH
137,19 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná závitová kolena MF - typ: 1"
Skladem
132 Kč
109,09 Kč bez DPH
109,09 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1"
Skladem
59 Kč
63 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 1"x1/2"x1"
Skladem
157 Kč
129,75 Kč bez DPH
129,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%

IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 2"x1"
Skladem
397 Kč
405 Kč
328,10 Kč bez DPH
328,10 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 1"x1/2"
Skladem
59 Kč
63 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové prodloužení přímé - typ: 1"x10 mm
Není skladem
81 Kč
66,94 Kč bez DPH
66,94 Kč bez DPH
Alternativní produkty (3)




Alternativní produkty3
Rychlé info


IRRITEC Závitové nátrubky - mufny - typ: 1"
Skladem
22 Kč
18,18 Kč bez DPH
18,18 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1"
Skladem
82 Kč
87 Kč
67,77 Kč bez DPH
67,77 Kč bez DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A RN mufna FF s O-kroužkem, PP - typ: 1"
Skladem
67 Kč
55,37 Kč bez DPH
55,37 Kč bez DPH
