IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 1"x1/2"
IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 1"x1/2"
-6%
Redukce, 1" x 1/2", 1x vnější závit, 1x vnitřní závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8364Doprava a platba
Běžná cena 63 Kč. Ušetříte 6% (4 Kč) 59 Kč s DPH
Redukce, 1" x 1/2", 1x vnější závit, 1x vnitřní závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8364Doprava a platba
Použití
Jeden závit je vnější a druhý vnitřní. Větší dimenze označuje vnější závit. Použití především u velkých, tlakově náročných systémů, popřípadě pro instalaci v interiéru. Pro propojování mosazných a jiných tlakově odolných armatur a ventilů (filtry, elmag. ventily, uzávěry, vodoměry...)Použití pro rozvod studené vody. Možné umístění do země i do zdiva.
Poznámka: Fotka produktu je pouze ilustrační. Výsledný produkt se může lišit.
Specifikace
Velikosti a hmotnosti jednotlivých redukcí (vnější/vnitřní závit):
- Redukce 1/2"x1/4" - hmotnost: 0,026 kg
- Redukce 3/4"x1/4" - hmotnost: 0,049 kg
- Redukce 3/4"x1/2" - hmotnost: 0,03 kg
- Redukce 1"x1/2" - hmotnost: 0,068 kg
- Redukce 1"x3/4" - hmotnost: 0,05 kg
- Redukce 5/4"x1/2" - hmotnost: 0,156 kg
- Redukce 5/4"x1" - hmotnost: 0,094 kg
- Redukce 6/4"x1/2" - hmotnost: 0,212 kg
- Redukce 6/4"x3/4" - hmotnost: 0,23 kg
- Redukce 6/4"x1" - hmotnost: 0,102 kg
- Redukce 6/4"x5/4" - hmotnost: 0,104 kg
- Redukce 2"x3/4" - hmotnost: 0,23 kg
- Redukce 2"x1" - hmotnost: 0,348 kg
- Redukce 2"x6/4" - hmotnost: 0,216 kg
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní/vnější) | 1x1/2 " |
|---|---|
| Dlouhé závity armatur | Ano |
| Hmotnost | 0,068 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ tvarovky | redukce |
Související produkty (8)









Související produkty8
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1/2"
Skladem
34 Kč
28,10 Kč bez DPH
28,10 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1/2"
Skladem
24 Kč
19,83 Kč bez DPH
19,83 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1/2"x1/2"x1/2"
Skladem
73 Kč
60,33 Kč bez DPH
60,33 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 1/2"x1/2"
Skladem
52 Kč
42,98 Kč bez DPH
42,98 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 1"x1/2"
Skladem
64 Kč
68 Kč
52,89 Kč bez DPH
52,89 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

IRRIGA Mosazné závitové prodloužení přímé - typ: 1/2"x10 mm
Skladem
25 Kč
27 Kč
20,66 Kč bez DPH
20,66 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné redukované mufny - hrdlové spojky - typ: 3/4"-1/2"
Skladem
52 Kč
42,98 Kč bez DPH
42,98 Kč bez DPH
Rychlé info
-26%


IRRIGA Těsnící provázek LOCTITE v bal. 160 m
Skladem
294 Kč
399 Kč
242,98 Kč bez DPH
242,98 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info


IRRITEC Závitové redukce - vnější/vnitřní závity - typ: 1"x1/2"
Skladem
17 Kč
14,05 Kč bez DPH
14,05 Kč bez DPH











