IRRIGA CT Koleno MM 1" s plochým těsněním
IRRIGA CT Koleno MM 1" s plochým těsněním
Koleno, 1", 2x převlečná matka pro připojení el. mag. ventilu. Součástí tvarovky jsou plochá těsnění, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13132Doprava a platba
450 Kč s DPH
Koleno, 1", 2x převlečná matka pro připojení el. mag. ventilu. Součástí tvarovky jsou plochá těsnění, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13132Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především na zahradách RD.Specifikace
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 1 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,072 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Převlečná matice | Ano |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ tvarovky | koleno |
Související produkty (8)









Související produkty8
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
Skladem
168 Kč
179 Kč
138,84 Kč bez DPH
138,84 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 1"x1"
Skladem
166 Kč
137,19 Kč bez DPH
137,19 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná závitová kolena MF - typ: 1"
Skladem
132 Kč
109,09 Kč bez DPH
109,09 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 1"x3/4"
Skladem
47 Kč
50 Kč
38,84 Kč bez DPH
38,84 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1"
Skladem
82 Kč
87 Kč
67,77 Kč bez DPH
67,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1"
Skladem
59 Kč
63 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 1"x1/2"x1"
Skladem
157 Kč
129,75 Kč bez DPH
129,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%

IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 2"x1"
Skladem
397 Kč
405 Kč
328,10 Kč bez DPH
328,10 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)

Alternativní produkty1
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazná závitová kolena MM - typ: 1"
Skladem
301 Kč
320 Kč
248,76 Kč bez DPH
248,76 Kč bez DPH
