PLASTIC-PUGLIA TANDEM-GDF 20 mm - 2,0 l/hod, spon 30 cm (300 m)
PLASTIC-PUGLIA TANDEM-GDF 20 mm - 2,0 l/hod, spon 30 cm (300 m)
-6%
Kapkovací potrubí 20 mm, balení 300 m - spon 30 cm, zdvojený cylindrický kapkovač 2,0 l/h, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45782Doprava a platba
Běžná cena 5 100 Kč. Ušetříte 6% (300 Kč) 4 800 Kč s DPH 16 Kč/m
Kapkovací potrubí 20 mm, balení 300 m - spon 30 cm, zdvojený cylindrický kapkovač 2,0 l/h, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45782Doprava a platba
Příslušenství (8)














Příslušenství8
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnitřní závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
30 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-21%


IRRITEC QJ 20 - spojka přímá - ABS
Skladem
19 Kč
24 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - T kus - ABS
Skladem
42 Kč
34,71 Kč bez DPH
34,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-19%


IRRITEC QJ 20 - zátka - ABS
Skladem
13 Kč
16 Kč
10,74 Kč bez DPH
10,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%

IRRITEC T-kus nástrčný 20 x 20 x 20 mm, PP
Skladem
11 Kč
12 Kč
9,09 Kč bez DPH
9,09 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16/20 mm - typ: 20 mm
Skladem
5 Kč
4,13 Kč bez DPH
4,13 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


Antelco Svěrná objímka pro kapk. potrubí 20 mm - typ: 19/21
Skladem
9 Kč
10 Kč
7,44 Kč bez DPH
7,44 Kč bez DPH
Rychlé info
-13%

IRRITEC Závitový T-kus nástrčný 20 mm, PP - typ: 20x3/4"x20
Skladem
14 Kč
16 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Použití
Pro zavlažování liniových keřových výsadeb v pěstebnách, ve školkách, v parcích nebo pro závlahu živého plotu u rodinného domu. Dále vhodné pro skleníky, sady, vinice.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 300 m |
| Doporučená filtrace | 120 mesh |
| Doporučené spojky | černé nástrčné spojk |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,0 bar |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,083 kg |
| Hmotnost svitku | 24,9 kg |
| Maximální doporučená délka větve | 60 - 90 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 6 (2 x 3) |
| Podzemní instalace | Ne |
| Spon kapkovačů v potrubí | 30 cm |
| Tloušťka stěny potrubí | 1,2 mm |
| Typ Dopravy | XL |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Vnější průměr potrubí | 20 mm |
| Výrobce | PLASTIC-PUGLIA |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2,0 - 4,0 l/hod |
| Zdvojený kapkovač | Ano |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ne |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


Antelco MINI BUBBLER s bodcem, koncový
Skladem
19 Kč
21 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Dosatron DOSATRON D25RE2
Skladem
14 508 Kč
16 950 Kč
11 990,08 Kč bez DPH
11 990,08 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
Skladem
2 800 Kč
3 500 Kč
(28 Kč/m)
2 314 Kč bez DPH
2 314 Kč bez DPH



