IRRITEC TANDEM-IR 16mm - 2,1 l/h, (400 m) - typ: spon 30 cm
IRRITEC TANDEM-IR 16mm - 2,1 l/h, (400 m) - typ: spon 30 cm
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 400 m - spon 30 cm, zdvojený cylindrický kapkovač 2,1 l/h, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 47804Doprava a platba
Běžná cena 6 400 Kč. Ušetříte 31% (2 000 Kč) 4 400 Kč s DPH 11 Kč/m
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 400 m - spon 30 cm, zdvojený cylindrický kapkovač 2,1 l/h, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 47804Doprava a platba
Příslušenství8

IRRITEC Hlavice 1" se 4 vývody 16 mm, ABS
36,36 Kč bez DPH

IRRITEC DF T-kus 16 x 16 x 16 mm, převlečné matice
23,14 Kč bez DPH


IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16/20 mm - typ: 16 mm
3,31 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 16 - T kus - PP
24,79 Kč bez DPH

IRRITEC Koleno nástrčné 16 x 16 mm, PP
8,26 Kč bez DPH


Antelco Svěrná objímka pro kapk. potrubí 16 mm - typ: 15/16
4,96 Kč bez DPH

IRRITEC T-kus nástrčný 16 x 16 x 16 mm, ABS
8,26 Kč bez DPH


IRRITEC Nůžky na dělení PE potrubí do 20 mm
277,69 Kč bez DPH
Použití
Díky tloušťce potrubí 44 mil (1,1 mm) je potrubí vhodné pro víceleté aplikace. Nejvíce se potrubí používá pro zavlažování liniových keřových výsadeb v pěstebnách, ve školkách, v parcích nebo na závlahu živého plotu v rezidenčních plochách domu. Dále je vhodné pro skleníky a méně rozsáhlé sady a vinice.Pro spojování potrubí se zde používají nástrčné tvarovky Tandem GDF, nebo DF tvarovky se zajišťovací maticí.
Specifikace
Kapkovací potrubí Tandem je složeno ze zdvojeného kapkovače cylindrického tvaru a polyethylenového 16 mm potrubí. Vykapávání je zajištěno pomocí zdvojeného vykapávání 2 výtokovými otvory (celkem 4 otvory), což zlepšuje celkovou distribuci vykapávání. Jednotlivé kapkovače nedisponují kompenzací tlaku a výtok se pohybuje v závislosti na vstupním tlaku, sklonitosti terénu, resp. délce potrubí, v rozmezí 2,1 - 3,7 l/hod na 1 kapkovač.
Při optimálním tlaku 1 bar má potrubí výtok 2,1 l/hod na 1 kapkovač.
Instalace v jedné linii při sponu 30 cm se doporučuje maximálně do 60 m.
Maximální délka potrubí je vždy závislá na vstupním tlaku, sklonu, sponu kapkovačů, výtoku z kapkovačů a emisní uniformitě.
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 400 m |
| Doporučená filtrace | 120 mesh |
| Doporučené spojky | standard/DF |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,0 bar |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Hmotnost svitku | 30 kg |
| Maximální doporučená délka větve | 40-60 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 4 (2 x 2) |
| Podzemní instalace | Ne |
| Spon kapkovačů v potrubí | 30 cm |
| Tloušťka stěny potrubí | 44 mil - 1,1 mm |
| Typ Dopravy | XL |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Výrobce | Irritec |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2,1 l/hod |
| Zdvojený kapkovač | Ano |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ne |
Související produkty8


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
314,88 Kč bez DPH

IRRIGA Navrtávací sedlo 32 x 16 mm jednostranné
23,14 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
31,40 Kč bez DPH


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
8,26 Kč bez DPH

PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, (50 m)
578,50 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
458,68 Kč bez DPH

Antelco IN-LINE filtr sítový s rychlospojkou
77,69 Kč bez DPH


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
2 314 Kč bez DPH
Alternativní produkty8


PLASTIC-PUGLIA PC GOLD DRIP 16 mm - 2,0 l/h, spon 33 cm (400m)
6 280 Kč bez DPH


IRRITEC TANDEM-IR 16mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (metráž)
198,30 Kč bez DPH


PLASTIC-PUGLIA SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (400 m) - typ: spon 30 cm
2 976 Kč bez DPH


PLASTIC-PUGLIA SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (50 m) - typ: spon 30 cm
496 Kč bez DPH


PLASTIC-PUGLIA SUPER GS 16 - 2,0 l/h, (200 m) - typ: spon 30 cm
1 818 Kč bez DPH


IRRITEC TANDEM-IR 16mm - 2,1 l/h, (100 m) - typ: spon 30 cm
1 074 Kč bez DPH

PLASTIC-PUGLIA SUPER GS 16 - 2,0 l/h, spon 30 cm, (metráž)
19,01 Kč bez DPH


Hunter HDL-CV 17 mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (300 m)
10 164 Kč bez DPH








