Hunter HDL-CV 17 mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (300 m)
Hunter HDL-CV 17 mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (300 m)
Kapkovací potrubí 17 mm, balení 300 m - spon 30 cm, jednoduchý plochý kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku a zpětným ventilem do 1,8 m (AS a DS), nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, hnědá barva. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 46715Doprava a platba
Běžná cena 14 700 Kč. Ušetříte 16% (2 400 Kč) 12 300 Kč s DPH 41 Kč/m
Kapkovací potrubí 17 mm, balení 300 m - spon 30 cm, jednoduchý plochý kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku a zpětným ventilem do 1,8 m (AS a DS), nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, hnědá barva. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 46715Doprava a platba
Příslušenství8

IRRITEC Hlavice 1" se 4 vývody 16 mm, ABS
36,36 Kč bez DPH

IRRITEC DF T-kus 16 x 16 x 16 mm, převlečné matice
23,14 Kč bez DPH

IRRITEC Spojka přímá nástrčná 17 x 17 mm
6,61 Kč bez DPH

IRRITEC Závitový přechod nástrčný 17 mm - typ: 17x1/2"
9,92 Kč bez DPH

IRRITEC Závitový přechod nástrčný 17 mm - typ: 17x3/4"
9,92 Kč bez DPH


IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16/20 mm - typ: 16 mm
3,31 Kč bez DPH

IRRITEC T-kus nástrčný 17 x 17 x 17 mm
9,92 Kč bez DPH

IRRITEC Koleno nástrčné 17 x 17 mm
9,92 Kč bez DPH
Použití
Díky tloušťce potrubí (1,27 mm) je potrubí vhodné pro víceleté aplikace. Nejvíce se potrubí používá pro zavlažování liniových keřových výsadeb v pěstebnách, ve školkách, v parcích nebo na závlahu živého plotu v rezidenčních plochách domu. Dále je vhodné pro skleníky a sady a vinice.Díky kompenzaci tlaku v kapkovačích lze potrubí použít až na 134 m při vstupním tlaku 4 bar.
Pro spojování potrubí se zde používají nejčastěji 17mm hnědé nástrčné tvarovky , 16mm DF tvarovky nebo tvarovky QJ 16 mm se zajišťovací maticí.
Specifikace
Kapkovací potrubí HDL-CV je složeno z plochého kapkovače typu "FLAT" a polyethylenového 16,76 mm potrubí. Vykapávání je zajištěno 1 výtokovým otvorem v kapkovači. Kapkovače obsahují silikonovou membránu zajišťující tzv. kompenzaci tlaku v kapkovači, díky které je vykapávání přesně řízeno a je rovnoměrné po celé délce potrubí i při rozmezí tlaku 1 - 4 bar. Po skončení závlahy zajistí zpětný ventil s účiností do 1,8 m přebytečné vykapávání, což zpřesňuje rovnoměrnost distribuce vody a zabraňuje nežádoucím únikům vody mimo nastavený čas. Kapkovač je navíc vybaven systémem AS (anti-siphon) zamezujícím vniknutí mechanických nečistot do kapkovače zpětným nasátím a DS (Drop stop) systémem zamezujícím vytékání vody z kapkovače po skončení závlahy.
Potrubí má výtok 2,1 l/hod na 1 kapkovač.
Instalace v jedné linii při sponu 30 cm se doporučuje maximálně do 134 m při vstupním tlaku 4 bar.
Maximální délka potrubí je vždy závislá na vstupním tlaku, sklonu, sponu kapkovačů, výtoku z kapkovačů a emisní uniformitě.
| Anti-siphon systém (AS) | Ano |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Délka potrubí (bal) | 300 m |
| Doporučená filtrace | 120 mesh |
| Doporučené spojky | BR/DF/QJ 16 |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 4,0 bar |
| Drop stop systém (DS) | Ano |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,06 kg |
| Hmotnost svitku | 18 kg |
| Instalace do mulčovací kůry | Ano |
| Maximální doporučená délka větve | 134 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 1 |
| Podzemní instalace | Ne |
| Součástí zpětný ventil | Ano |
| Spon kapkovačů v potrubí | 30 cm |
| Spotřeba vody na 1 m délky potrubí | 7,6 l/hod |
| Tloušťka stěny potrubí | 1,27 mm |
| Typ Dopravy | XL |
| UV odolnost | Ano |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Vnější průměr potrubí | 16,76 mm |
| Vnitřní průměr | 14,22 mm |
| Výrobce | Hunter |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2,1 l/hod |
| Zdvojený kapkovač | Ne |
| Účinnost zpětného ventilu | 1,8 m |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ano |
Související produkty8


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
314,88 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
31,40 Kč bez DPH

Antelco IN-LINE filtr sítový nástrčný 16 mm - typ: 16/17
66,12 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
458,68 Kč bez DPH


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
2 314 Kč bez DPH


IRRITEC ROOTGUARD 16 mm - 2,1 l/hod, spon 30 cm, (400 m)
10 248 Kč bez DPH


Honeywell MINI PLUS-FK filtr 1"
3 375,21 Kč bez DPH


Hunter POP-UP indikátor závlahy, výsuv 15 cm
289,26 Kč bez DPH
Alternativní produkty1


Hunter HDL-CV 17 mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (75 m)
2 603,25 Kč bez DPH





