IRRIGA PC-10PAM 5/4 ", IP 68
IRRIGA PC-10PAM 5/4 ", IP 68
Tlakový a průtokový spínač, zapínací tlak 1,5 - 3 bar, EXTRA vodotěsné provedení - IP 68, instalace pouze vertikální, pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 2,2 kW. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50626Doprava a platba
Běžná cena 4 780 Kč. Ušetříte 5% (230 Kč) 4 550 Kč s DPH
Tlakový a průtokový spínač, zapínací tlak 1,5 - 3 bar, EXTRA vodotěsné provedení - IP 68, instalace pouze vertikální, pro čerpadla s příkonem elektromotoru do 2,2 kW. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50626Doprava a platba
Příslušenství2


Legrand Zásuvka gumová / spojka 230V/16 A, IP 44
117,36 Kč bez DPH


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
93,39 Kč bez DPH
Použití
Tlakový a průtokový spínač se používá pro spínání čerpadel a vytvoření automatického chodu čerpadla. Tlakový-průtokový spínač se používá především do míst s vyšší vlhkostí. Veškeré elektronické součásti jsou zality ve vodotěsné hmotě, která zaručuje dokonalou odolnost proti vzdušné vlhkosti. Možnost jen vertikální instalace. Tlaková řídicí jednotka PPC automaticky zapíná čerpadlo při vzniklém průtoku (spuštění závlahy - odběru) a poklesu tlaku pod nastavený tlak. Automaticky se vypíná při ukončení závlahy - odběru, kdy se průtok zastaví na nule. Tlak v systému je ale poté maximální. Maximální tlak čerpadla musí být vyšší o 0,5 bar, než je pracovní tlak systému. Vestavěný zpětný ventil. Je nabízen ve variantě s kabelem (zástrčka/vidlice). Připojovací závity vnější 5/4". Určeno pro čerpadla s max. příkonem elektromotoru do 1,1 kW/10A.Specifikace
Všechny elektronické součástky jsou chráněny před nepříznivým působením vlhkosti a tím se zvyšuje jeho odolnost před vnějšími vlivy na IP68!!!
Při použití 3F nebo čerpadla s větším příkonem jak 2,2 kW je nutné použit k ovládání čerpadla doplňkový stykač!
Při nedostatku vody se čerpadlo vypne. Po 1,5 minutě se opět zapne pokud je hladina vody dostačující pro chod čerpadla, pokud bude stále nedostatek vody, tak se presscontrol pokusí zapnout opět po hodině (bude to zkoušet poté vždy po hodině dokud nebude správná hladina vody)..
| Automatický reset | Ano |
|---|---|
| Časová prodleva během zastavení čerpadla | 15 s |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Hmotnost | 2,0 kg |
| Horizontální instalace | Ano |
| Indikace chodu čerpadla | Ano |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Instalace do všech poloh | Ne |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Krytí IP | 68 |
| Manometr součástí | Ne |
| Max. jmen. příkon motoru čerpadla (P1) | 2,2 kW |
| Max. odběr proudu při rozeběhu (I) | 16 A |
| Max. povolená výška mezi spínačem a odběr.místem | 15 m |
| Max. povolený provozní tlak | 10 bar |
| Max. průtok spínačem | 10,0 m³/hod |
| Možnost nastavení zapínacího tlaku | Ano |
| Připojovací závit (vnější) | 5/4 " |
| Průřez vodiče | 3G1 mm² |
| Rozměry (v x š x h) | 135x210x265 mm |
| Ruční reset | Ano |
| Teplota čerpaného média | 0-60 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | 0-40 °C |
| Typ kabelu | H07RN-F |
| Umístění v suchém prostředí | Ano |
| Zapínací tlak | 1,5 – 3,0 bar |
| Zpětná klapka | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Související produkty8


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 40x1"
68,60 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 40x5/4"
68,60 Kč bez DPH


MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
1 222,31 Kč bez DPH


IRRIGA Ležatá nádoba CIMM, PN 8 - 24 l
1 075,21 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 32x5/4"
54,55 Kč bez DPH

IRRITEC Manometr 0-6 bar, glycerinová náplň, Ø 63mm
268,60 Kč bez DPH


Grundfos GRUNDFOS SQ 2-55, 230V
19 875,21 Kč bez DPH


Grundfos GRUNDFOS SQ 2-70, 230V
24 663,64 Kč bez DPH
Alternativní produkty6

IRRIGA PPC 22 1", IP 68
2 195,04 Kč bez DPH


Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar vidlicové provedení + zásuvka
1 624,79 Kč bez DPH

Italtecnica NETTUNO 13A, 400 V
13 336,36 Kč bez DPH


Italtecnica BRIO TOP 2.0, 5/4"
2 690,08 Kč bez DPH


Italtecnica Brio bez kabelu, 1"
1 295,04 Kč bez DPH


Evak Pumps DPC-10 II A, Wi-Fi, rozmezí 0,01-10,0 bar, vidlice + zásuvka
3 450,41 Kč bez DPH





