IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 1"x3/4"
IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 1"x3/4"
-4%
Dvojnipl redukovaný, 1"x3/4", 2x vnější závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8033Doprava a platba
Běžná cena 68 Kč. Ušetříte 4% (3 Kč) 65 Kč s DPH
Dvojnipl redukovaný, 1"x3/4", 2x vnější závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8033Doprava a platba
Použití
Oba závity jsou vnější. Použití především u velkých, tlakově náročných systémů, popřípadě pro instalaci v interiéru. Pro propojování mosazných a jiných tlakově odolných armatur a ventilů (filtry, elmag. ventily, uzávěry, vodoměry...)Použití pro rozvod studené vody. Možné umístění do země i do zdiva.
Poznámka: Fotka produktu je pouze ilustrační. Výsledný produkt se může lišit.
Specifikace
Hmotnosti jednotlivých redukovaných dvojniplů:
- Dvojnipl 1/2"x1/4" - hmotnost: 0,038 kg
- Dvojnipl 3/4"x1/2" - hmotnost: 0,052 kg
- Dvojnipl 1"x1/2" - hmotnost: 0,086 kg
- Dvojnipl 1"x3/4" - hmotnost: 0,084 kg
- Dvojnipl 5/4"x1" - hmotnost: 0,15 kg
- Dvojnipl 6/4"x1" - hmotnost: 0,214 kg
- Dvojnipl 6/4"x5/4" - hmotnost: 0,232 kg
- Dvojnipl 2"x1" - hmotnost: 0,286 kg
- Dvojnipl 2"x5/4" - hmotnost: 0,214 kg
- Dvojnipl 2"x6/4" - hmotnost: 0,31 kg
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 1 a 3/4 " |
|---|---|
| Dlouhé závity armatur | Ano |
| Hmotnost | 0,084 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ tvarovky | nipl |
Související produkty (8)









Související produkty8
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
Skladem
168 Kč
179 Kč
138,84 Kč bez DPH
138,84 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 1"x1"
Skladem
166 Kč
137,19 Kč bez DPH
137,19 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná závitová kolena MF - typ: 1"
Skladem
132 Kč
109,09 Kč bez DPH
109,09 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 1"x3/4"
Skladem
47 Kč
50 Kč
38,84 Kč bez DPH
38,84 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1"
Skladem
82 Kč
87 Kč
67,77 Kč bez DPH
67,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1"
Skladem
59 Kč
63 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 1"x3/4"x1"
Skladem
156 Kč
128,93 Kč bez DPH
128,93 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové prodloužení přímé - typ: 1"x15 mm
Skladem
88 Kč
72,73 Kč bez DPH
72,73 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info
Novinka


RAIN S.p.A RN redukovaný nipl MM s O-kroužkem, PP - typ: 3/4"x1"
Skladem
29 Kč
23,97 Kč bez DPH
23,97 Kč bez DPH


