IRRIGA H07RN-F 4Gx2,5 (CGTG 4Bx2,5)
IRRIGA H07RN-F 4Gx2,5 (CGTG 4Bx2,5)
Přívodní kabel k třífázovým čerpadlům. Prodej v násobcích 5 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50586Doprava a platba
370 Kč s DPH
Přívodní kabel k třífázovým čerpadlům. Prodej v násobcích 5 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50586Doprava a platba
Příslušenství (8)














Příslušenství8
Rychlé info


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%


SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
Skladem
115 Kč
117 Kč
95,04 Kč bez DPH
95,04 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%

GPH Lisovací očko
Skladem
5 Kč
6 Kč
4,13 Kč bez DPH
4,13 Kč bez DPH
Rychlé info
-25%


GPH Lisovací dutinka 2,5-8
Skladem
3 Kč
4 Kč
2,48 Kč bez DPH
2,48 Kč bez DPH
Rychlé info


CELLPACK Souprava smršťovacích spojek SMH 4
Skladem
206 Kč
170,25 Kč bez DPH
170,25 Kč bez DPH
Rychlé info

GPH Lisovací dutinka 2,5 mm s izolací
Skladem
7 Kč
5,79 Kč bez DPH
5,79 Kč bez DPH
Rychlé info


Electro Terminal Svorkovnice lámací EKL 1 1,5 - 6 mm²
Skladem
19 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info


CELLPACK Zalévací kabelová spojka
Skladem
551 Kč
455,37 Kč bez DPH
455,37 Kč bez DPH
Použití
Kabel pro těžké mechanické namáhání, olejiodolný, nešíří plamen, pro uložení ve vodě.Může být použit ve výbušném prostředí.
Pro pevné nebo pohyblivé uložení ve vnitřním i vnějším prostředí, mechanické namáhání.
Pro elektrické napájení pro průmyslové a zemědělské provozy, ve stavebnictví.
Pro pevnou instalaci v budovách.
Pro dočasná vedení strojů, výtahů apod.
Pryžový harmonizovaný kabel s vysokou mechanickou a chemickou odolností.Tyto kabely se používají např. u čerpadel, které se vkládají do vrtů a je třeba přizpůsobit délku kabelu místním podmínkám.
Specifikace
Ohebný gumový kabel 3x1,5 mm pro šňůrová vedení, pohyblivé přívody spotřebičů a zařízení pro střední mechanická namáhání ve stavebnictví, zemědělství, pro velké mechanické namáhání, v prostředí obyčejném, studeném, horkém, vlhkém, ve vodě.
Pryžový harmonizovaný kabel s vysokou mechanickou a chemickou odolností.Tyto kabely se používají např. u čerpadel, které se vkládají do vrtů a je třeba přizpůsobit délku kabelu místním podmínkám.
- Ohebný kabel z chloroprenové pryže pro těžké mechanické zatížení v suchém, vlhkém a mokrém prostředí.
- Barva izolace - modrá, hnědá, žlutozelená.
- Vodič: holé měděné flexibilní lanko.
- Plášť: polychlóroprenová směs odolná vůči oleji, vodě a korozivním substancím.
- Provozní teplota -25 ..... +55 C
Parametry
| Barva pláště | Černá |
|---|---|
| Hmotnost na 1 m délky | 0,252 kg |
| Jmenovité napětí (U) | 450/750 V |
| Materiál vnější izolace | Guma (EPR) |
| Materiál vnitřní izolace | Guma (EPR) |
| Odolnost proti mechanickým/chemickým vlivům | Ano |
| Odolnost proti šíření plamene | ČSN EN 60332-1-2 |
| Odolnost proti vodě | Ano |
| Olejiodolné (dle EN 60811-404) | Ano |
| Proudová zatížitelnost ve vzduchu | 25 A |
| Provedení nepodporující hoření | Ano |
| Průřez vodiče | 2,5 mm² |
| Rozměry - vnější průměr | 11,9 mm |
| Rozsah provozních teplot | - 40°C až +75 °C |
| Rozsah vnějších teplot, kabel pevně uložen | -30 až +60 °C |
| Rozsah vnějších teplot, kabel v pohybu | -30 až +60 °C |
| Skladba jader vodičů | Jemné lanko |
| Teplota okolního vzduchu max. | 85 °C |
| Vnější průměr | cca 13 mm |
| Zkušební napětí | 2,5 kV/50 Hz |
| Značení žil | Barvou |
| Ochranný vodič | Ano |
| Provedení | Kulaté |
| Odpor jádra | 8,21 Ω/km |
| Počet žil kabelu | 4 |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info
-11%

EATON Jednofázový motorový spouštěč - typ: 6,3 - 10 A/230 V
Skladem
834 Kč
942 Kč
689,26 Kč bez DPH
689,26 Kč bez DPH
Rychlé info

Malpro Instalační trubka 20 mm
Skladem
33 Kč
27,27 Kč bez DPH
27,27 Kč bez DPH
Rychlé info
-16%

Italtecnica NETTUNO 13A, 400 V
Skladem
16 137 Kč
19 320 Kč
13 336,36 Kč bez DPH
13 336,36 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


GPH Příchytka stahovacích pásků
Skladem
6 Kč
7 Kč
4,96 Kč bez DPH
4,96 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Kopos Vkládací lišta pro kabely 18 x 13 mm, 2m
Skladem
53 Kč
56 Kč
43,80 Kč bez DPH
43,80 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%


EATON Proudový chránič PF7 25/4/003 A
Skladem
2 075 Kč
2 115 Kč
1 714,88 Kč bez DPH
1 714,88 Kč bez DPH
Rychlé info


EATON Třípólový jistič "C" - 10A
Skladem
831 Kč
686,78 Kč bez DPH
686,78 Kč bez DPH
Rychlé info
-26%
Novinka


IRRIGA Prodlužovací kabel 10m černý 3x1,5mm², 4x zásuvka
Skladem
472 Kč
635 Kč
390,08 Kč bez DPH
390,08 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info
-6%


IRRIGA CYKY-J 5x2,5 (CYKY 5Cx2,5) "METRÁŽ"
Skladem
340 Kč
360 Kč
281 Kč bez DPH
281 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA H07RN-F 4Gx1,5 (CGTG 4Bx1,5)
Skladem
270 Kč
285 Kč
223,15 Kč bez DPH
223,15 Kč bez DPH




