EATON Proudový chránič PF7 25/4/003 A
EATON Proudový chránič PF7 25/4/003 A
Třífázový chránič, typ A, reziduální proud 30 mA. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39442Doprava a platba
Běžná cena 2 115 Kč. Ušetříte 2% (40 Kč) 2 075 Kč s DPH
Třífázový chránič, typ A, reziduální proud 30 mA. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39442Doprava a platba
Příslušenství8


Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 230 V AC
498,35 Kč bez DPH

EATON Třífázový motorový spouštěč - typ: 2,5 - 4 A /400V
886,78 Kč bez DPH


GPH Lisovací dutinka 2,5-8
2,48 Kč bez DPH


Schneider Plastový rozváděč Kaedra - 3 moduly, IP 65
693,39 Kč bez DPH


Noark Propojovací lišta k jističům
106,61 Kč bez DPH

Eleman Koncovka pro fáz.lišty
15,70 Kč bez DPH

hager Instalační stykač ESC 340, 3 póly, 7,8 kW, ovládání 230 V AC
1 738,02 Kč bez DPH


Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 24 V AC
467,77 Kč bez DPH
Použití
Třífazový proudový chránič pro napětí 230 / 400 V AC, vybavovací proud 30 mA, bez zpoždění. Chrání před nebezpečným dotykovým napětím na živé nebo neživé části el. zařízení. Neslouží k ochraně před zkratem! Testovací tlačítko pro kontrolu funkčnosti.Typ A - citlivý na střídavý i pulzující stejnosměrný reziduální proud. Dimenzovaný proud 25 A. Pro průřez vodičů 1,5 - 35 mm². Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek. Signalizace stavu vypnuto – zapnuto. Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové. Při použití propojovací lišty lze použít i jako 2 - 3 pólový chránič. Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou za 6 měsíců!Specifikace
Proudový chránič – typ A – reaguje na sinusové střídavé a, na rozdíl od typu AC, pulzující stejnosměrné reziduální proudy. Typ A si zachovává vypínací schopnost i v případě přítomnosti malé hodnoty stejnosměrného hladkého reziduálního proudu. Používá se v klasických střídavých sítích, v sítích s fázovou regulací výkonu, obvodů s usměrňovači apod. Vhodný pro použití s frekvenčními měniči a se softstartéry.
| Časová závislost vybavení | Bez zpoždění |
|---|---|
| Elektrická životnost v cyklech | 4.000 |
| Hmotnost | 352 g |
| Jmenovitý reziduální proud | 30 mA |
| Krytí IP | 20 |
| Max. zatížení kontaktů | 25 A |
| Mechanická životnost v cyklech | 20.000 |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 4 |
| Počet pólů | 4 |
| Podmíněná zkratová odolnost | 10 kA |
| Provozní teplota | -25 až +40 °C |
| Průřez připojovaných vodičů | 1,5–35 mm² |
| Rozměry (v x š x h) | 80x 70x75 mm |
| Testovací tlačítko pro kontrolu funkčnosti | Ano |
| Typ svodového proudu | A |
| Max. napětí | 230/400 V AC |
Související produkty8


IRRIGA CYKY-J 5x1,5 (CYKY 5Cx1,5) - typ: balení 100 m
3 306 Kč bez DPH


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
9,92 Kč bez DPH

EATON Jednofázový motorový spouštěč - typ: 4 - 6,3 A/230 V
696,69 Kč bez DPH

EATON Jednofázový motorový spouštěč - typ: 6,3 - 10 A/230 V
689,26 Kč bez DPH

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
48,76 Kč bez DPH


ELCON Plastový rozváděč /kryt jističe - 3 moduly, IP 40
67,77 Kč bez DPH


WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-415
20,66 Kč bez DPH


JOKARI Nástroj pro odizolování kabelů - nůž odizolovací Jokari
365,29 Kč bez DPH





