IRIBLUE QUICK JOINT 20, 100m
IRIBLUE QUICK JOINT 20, 100m
Pružné flexibilní připojovací potrubí, 20x1,6 mm, pro přípojky postřikovaču, cena za návin 100 m. Více
Výrobce: IRIBLUEKód produktu: 45689Doprava a platba
1 143 Kč s DPH
Pružné flexibilní připojovací potrubí, 20x1,6 mm, pro přípojky postřikovaču, cena za návin 100 m. Více
Výrobce: IRIBLUEKód produktu: 45689Doprava a platba
Použití
Pružné flexibilní připojovací potrubí rozprašovacích a rotačních postřikovačů na zahradách a v parcích s 1/2" a 3/4" připojovacím závitem. Potrubí je dodáváno po celém balení 100 m. QJ potrubí 20 mm lze použít i jako rozvodné potrubí mikrozávlahy.IRIBLUE je řadou kvalitních a uživatelsky příjemně zabalených produktů pro distributory nebo koncové B2C uživatele, kteří preferují produkt vhodný pro další distribuci nebo svépomocnu instalaci AZS
Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 100 m |
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Hmotnost | 8,7 kg |
| Materiál | flexibilní polyethylen |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 5 - 6 bar |
| Maximální doporučený průtok | 0,5 - 0,6 l/s |
| Tloušťka stěny | 1,60 mm |
| Typ Dopravy | XL |
| Vnější průměr | 20 mm |
| Vnitřní průměr | 16,8 mm |
| Určeno pro postřikovače | 1/2 - 3/4 " |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-6%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 25x1/2"
Skladem
29 Kč
31 Kč
23,97 Kč bez DPH
23,97 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 25x3/4"
Skladem
29 Kč
31 Kč
23,97 Kč bez DPH
23,97 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 40x3/4"
Skladem
42 Kč
46 Kč
34,71 Kč bez DPH
34,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-16%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 25x3/4"
Skladem
26 Kč
31 Kč
21,49 Kč bez DPH
21,49 Kč bez DPH
Rychlé info
-16%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 25x1/2"
Skladem
26 Kč
31 Kč
21,49 Kč bez DPH
21,49 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 40x3/4"
Skladem
43 Kč
46 Kč
35,54 Kč bez DPH
35,54 Kč bez DPH
Alternativní produkty (5)









Alternativní produkty5
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 100 m
Skladem
1 451 Kč
1 710 Kč
1 199,17 Kč bez DPH
1 199,17 Kč bez DPH
Rychlé info


IRIBLUE QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 2 m
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA IRIMON QJ 20 - 3-PACK BOX - 3x50 m pro PPL
Není skladem
3 213 Kč
2 655,37 Kč bez DPH
2 655,37 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka

IRIBLUE QUICK JOINT 20, 50m
Skladem
599 Kč
495,04 Kč bez DPH
495,04 Kč bez DPH



