IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 40x3/4"
IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 40x3/4"
-9%
Dvoudílná odbočka (pas) 40x3/4" / oválná - zesílená konstrukce, 2 šrouby s maticí, ALFA Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 44322Doprava a platba
Běžná cena 46 Kč. Ušetříte 9% (4 Kč) 42 Kč s DPH
Dvoudílná odbočka (pas) 40x3/4" / oválná - zesílená konstrukce, 2 šrouby s maticí, ALFA Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 44322Doprava a platba
Příslušenství (1)


Příslušenství1
Rychlé info
-7%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 40x3/4"
Skladem
43 Kč
46 Kč
35,54 Kč bez DPH
35,54 Kč bez DPH
Použití
Navrtávací sedla jsou určena k vytváření odboček na sekčních rozvodech závlahových systémů tvořených běžným PE potrubím. Tento konstrukční prvek slouží k napojení pružného potrubí IRIMON (IRIBLUE) - QUICK JOINT - 20 mm, které se využívá pro dopojení jednotlivých postřikovačů k hlavnímu rozvodu pomocí přímého přechodu nebo kolene. Alternativně tato spojka umožňuje napojení výtokového prvku pomocí trojkoubové spojky.Nabídka zahrnuje varianty sedel pro instalaci na PE potrubí až do průměru 63 mm s různými připojovacími závity. Veškeré komponenty jsou vyrobeny z materiálu se specifikovanou odolností proti UV záření.
Použitelné pro připojení postřikovačů, zavlažovacích tubusů RZVS, rychlospojných ventilů, mikrozávlahy nebo pro vytváření dodatečných odboček bez nutnosti dělení potrubí.
Specifikace
Jednotlivé velikosti hmotnosti navrtávacích sedel:
- 25x1/2" - hmotnost: 0,116 kg, 2 šrouby
- 25x3/4" - hmotnost: 0,100 kg, 2 šrouby
- 32x1/2" - hmotnost: 0,11 kg, 2 šrouby
- 32x3/4" - hmotnost: 0,112 kg, 2 šrouby
- 32x1" - hmotnost: 0,114 kg, 2 šrouby
- 40x1/2" - hmotnost: 0,120 kg, 2 šrouby
- 40x3/4" - hmotnost: 0,116 kg, 2 šrouby
- 40x1" - hmotnost: 0,124 kg, 2 šrouby
- 50x1/2" - hmotnost: 0,134 kg, 2 šrouby
- 50x3/4" - hmotnost: 0,136 kg, 2 šrouby
- 50x1" - hmotnost: 0,142 kg, 2 šrouby
- 63x3/4" - hmotnost: 0,240 kg, 4 šrouby
- 63x1" - hmotnost: 0,240 kg, 4 šrouby
- 63x5/4" - hmotnost: 0,250 kg, 4 šrouby
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dimenze navrtávacího sedla | 40 mm |
| Dimenze závitu navrtávacího sedla | 3/4 " |
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Hmotnost | 0,116 kg |
| Materiál O-kroužku | NBR pryž |
| Materiál šroubů | Galvanizovaná ocel |
| Materiál těla sedla | Polypropylen |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Nutnost použití nářadí | Ano |
| O-kroužek | Ano |
| Počet odboček v sedle | 1 |
| Počet šroubů na sedlo | 2 |
| Spojení | šrouby + matky |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Zesílená konstrukce | Ano |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


PLASTIC-PUGLIA Pružné připojovací potrubí SP16 PLUS, 50 m
Skladem
853 Kč
895 Kč
704,96 Kč bez DPH
704,96 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Závitová kolena AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 3/4"
Skladem
18 Kč
19 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRIGA Těsnící provázek TANGIT délka 80 m
Skladem
321 Kč
325 Kč
265,29 Kč bez DPH
265,29 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 3/4" x 3/4", 15 cm
Skladem
83 Kč
100 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-13%


IRRITEC IRIBLUE QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - PP - typ: 20x3/4"
Skladem
20 Kč
23 Kč
16,53 Kč bez DPH
16,53 Kč bez DPH






