Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar, 1,5 m kabel
Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar, 1,5 m kabel
-5%
Digitální tlakový spínač DPC-10, nastavitelný zapínací a vypínací tlak 0,01-10,00 bar, možnost nastavit ochranu proti běhu na sucho, kabel 1,5 m Více
Výrobce: Evak PumpsKód produktu: 50631Doprava a platba
Běžná cena 1 895 Kč. Ušetříte 5% (90 Kč) 1 805 Kč s DPH
Digitální tlakový spínač DPC-10, nastavitelný zapínací a vypínací tlak 0,01-10,00 bar, možnost nastavit ochranu proti běhu na sucho, kabel 1,5 m Více
Výrobce: Evak PumpsKód produktu: 50631Doprava a platba
Příslušenství (8)














Příslušenství8
Rychlé info
-7%


IRRIGA CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
2 500 Kč
2 700 Kč
(25 Kč/m)
2 066 Kč bez DPH
2 066 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRIGA H07RN-F 3Gx1,5 (CGTG 3Cx1,5)
Skladem
225 Kč
235 Kč
185,95 Kč bez DPH
185,95 Kč bez DPH
Rychlé info


Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 230 V AC
Skladem
603 Kč
498,35 Kč bez DPH
498,35 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%


SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
Skladem
115 Kč
117 Kč
95,04 Kč bez DPH
95,04 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Náhradní těsnění k tlak. spínačům TSA, PM, PT
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info

hager Instalační stykač ESC 340, 3 póly, 7,8 kW, ovládání 230 V AC
Skladem
2 103 Kč
1 738,02 Kč bez DPH
1 738,02 Kč bez DPH
Rychlé info


Schneider Instalační stykač A9C20731, do 1,9 kW AC3, ovládání 230 V AC
Skladem
903 Kč
746,28 Kč bez DPH
746,28 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA H07RN-F 4Gx2,5 (CGTG 4Bx2,5)
Skladem
370 Kč
305,80 Kč bez DPH
305,80 Kč bez DPH
Použití
U všech typů vodáren, pro závlahové systémy různých velikostí a s různými provozními parametry. Digitální tlakový spínač DPC-10 ve spojení s čerpadlem nebo kompresorem slouží k udržování tlaku v tlakových nádobách domácích vodáren v požadovaném tlakovém rozmezí. U tlakového spínače lze velmi snadno nastavit jakýkoliv zapínací a vypínací tlak v rozmezí 0,01-10,0 bar. Z výroby je spínač nastaven na rozmezí 1,5 - 2,5 bar. Značnou výhodou digitálního tlakového spínače je možné nastavení ochrany proti běhu na sucho - při poklesu pod mezní hodnotu tlaku tlakový spínač vyhodnotí situaci jako nedostatek vody ve vodním zdroji a vyřadí čerpadlo z provozu, obsahuje funkci automatického restartu. Také umožňuje nastavit zpoždění vypnutí při dosažení vypínacího tlaku - vhodným nastavením tato funkce slouží jako anticyklická ochrana. Tento spínač je možno použít pro čerpadla 230 V.Specifikace
.
Parametry
| Dimenze připojení | 1/4 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý proud (I) | 12 A |
| Krytí IP | 55 |
| Materiál | plast/ocel |
| Max. jmenovitý výkon motoru čerpadla (P) | 1,5 kW |
| Možnost nastavení vypínacího tlaku | Ano |
| Možnost nastavení zapínacího tlaku | Ano |
| Odolnost proti UV záření | Ano |
| Připojovací závit | Vnější závit |
| Rozměry (v x š x h) | 100x100x60 mm |
| Spínací tlak z výroby nastaven | 2,0 bar |
| Teplota čerpaného média | 0 až 65 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | 40 °C |
| Vypínací tlak z výroby nastaven | 3,5 bar |
Související produkty (8)












Související produkty8
Rychlé info


MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
Skladem
1 479 Kč
1 222,31 Kč bez DPH
1 222,31 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1/4"
Skladem
17 Kč
18 Kč
14,05 Kč bez DPH
14,05 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 3/4"x1/4"
Skladem
64 Kč
69 Kč
52,89 Kč bez DPH
52,89 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Prodloužení mezi tlak.spínač k 5-ti cest.arm.
Skladem
104 Kč
109 Kč
85,95 Kč bez DPH
85,95 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 1"x3/4"x1"
Skladem
156 Kč
128,93 Kč bez DPH
128,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


Global water solution GLOBAL ležatá nádoba, PN 10 - 60 L
Skladem
4 552 Kč
4 985 Kč
3 761,98 Kč bez DPH
3 761,98 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRIGA Těsnící provázek TANGIT délka 80 m
Skladem
321 Kč
325 Kč
265,29 Kč bez DPH
265,29 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


DAB JETINOX 132 M, 230 V
Skladem
6 958 Kč
7 570 Kč
5 750,41 Kč bez DPH
5 750,41 Kč bez DPH
Alternativní produkty (8)














Alternativní produkty8
Rychlé info
-5%

IRRIGA PPC 22 1", IP 68
Skladem
2 656 Kč
2 790 Kč
2 195,04 Kč bez DPH
2 195,04 Kč bez DPH
Rychlé info

ZPA TSA, rozmezí 2,7-4,4 bar
Skladem
1 050 Kč
867,77 Kč bez DPH
867,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-24%


Italtecnica PM/5G, 230 V, rozmezí 2,7-4,4 bar
Skladem
277 Kč
365 Kč
228,93 Kč bez DPH
228,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


Italtecnica BRIO TANK, 1"
Skladem
1 627 Kč
1 755 Kč
1 344,63 Kč bez DPH
1 344,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Italtecnica BRIO TOP, 1"
Skladem
2 771 Kč
2 910 Kč
2 290,08 Kč bez DPH
2 290,08 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar vidlicové provedení + zásuvka
Skladem
1 966 Kč
2 140 Kč
1 624,79 Kč bez DPH
1 624,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Italtecnica Inverzní tlakový spínač LP/3
Skladem
350 Kč
367 Kč
289,26 Kč bez DPH
289,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-34%


Italtecnica Komplet s tl. spínačem , 230 V, rozmezí 2,0-3,5 bar
Skladem
393 Kč
599 Kč
324,79 Kč bez DPH
324,79 Kč bez DPH







