IRRIGA Univerzální nástroj TR-3
IRRIGA Univerzální nástroj TR-3
Universální nástroj pro děrování trubek, řezání hadiček a vkládání konektorů - nástroj zhotovuje 3 mm otvory pro konektory 4 mm, dále slouží k řezání hadiček 5-20 mm. Součástí je i 1 výměnný hrot 3 mm. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 3373Doprava a platba
Běžná cena 699 Kč. Ušetříte 8% (59 Kč) 640 Kč s DPH
Universální nástroj pro děrování trubek, řezání hadiček a vkládání konektorů - nástroj zhotovuje 3 mm otvory pro konektory 4 mm, dále slouží k řezání hadiček 5-20 mm. Součástí je i 1 výměnný hrot 3 mm. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 3373Doprava a platba
Použití
Nástroj TR-3 má všestranné využití - používá se pro děrování rozvodného potrubí, vkládání konentorů do rozvodného PE potrubí. Dále lze tento nástroj využít k řezání 4-20 mm tenkostěnného potrubí. Lze jím také instalovat do předpřipravených otvorů kapkovače. Prostor pod odklopnou rukojetí slouží také jako zásobník náhradnách hrotů.Specifikace
Součástí TR-3 je 1 výměný hrot 3 mm. Otvory různých průměrů v čele nástroje slouží pro kládání 4 mm tvarovek a jejich vtlačování do připravovaných otvorů.
| Dutý hrot | Ano |
|---|---|
| Ergonomická rukojeť | Ano |
| Hmotnost | 0,106 kg |
| Materiál | plast/ocel |
| Možnost sevření potrubí o průměru | 12-32 mm |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Pomůcka pro vkládání konektorů 4 mm | Ano |
| Použití pro konektory velikosti | 4 mm |
| Práce jednou rukou | Ano |
| Velikost standartního hrotu | 3 mm |
| Vyměnitelný hrot | Ano |
| Vytlačovací mechanismus špony | Ne |
| Zásobník pro 3 náhradní hroty | Ano |
| Možnost řezání hadic s průměrem 5-20mm | Ano |
Související produkty8


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
724,79 Kč bez DPH


Antelco MIDI DRIP, hrot
9,92 Kč bez DPH


Antelco SHRUBBLER 360 s hrotem
9,92 Kč bez DPH


IRRITEC 5,5 x 3,0 mm - flexibilní PVC typ 200 - typ: 300 m
2 976 Kč bez DPH


IRRITEC DCS (iDROP), 2 l/hod, komp. tlaku
7,44 Kč bez DPH

IRRITEC Kon. 6 - odbočka přímá - B/B (5,0 mm) - 1/4“ PVC 200/201
4,96 Kč bez DPH


IRRIGA Náhradní hroty děrovací pro univerzální nástroj TR-3
75,21 Kč bez DPH


Antelco SHRUBBLER 180 s hrotem
9,92 Kč bez DPH


