PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, 5 m
PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, 5 m
Spojovací potrubí 16 mm, tloušťka stěny 1,1 mm, bez kapkovačů, balení 5 m, černá barva Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45755Doprava a platba
120 Kč s DPH
Spojovací potrubí 16 mm, tloušťka stěny 1,1 mm, bez kapkovačů, balení 5 m, černá barva Více
Výrobce: PLASTIC-PUGLIAKód produktu: 45755Doprava a platba
Příslušenství (8)













Příslušenství8
Rychlé info
-3%

IRRITEC DF T-kus 16 x 16 x 16 mm, převlečné matice
Skladem
28 Kč
29 Kč
23,14 Kč bez DPH
23,14 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16/20 mm - typ: 16 mm
Skladem
4 Kč
5 Kč
3,31 Kč bez DPH
3,31 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRITEC QJ 16 - T kus - PP
Není skladem
30 Kč
32 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%

IRRITEC T-kus nástrčný 16 x 16 x 16 mm, PP
Skladem
10 Kč
11 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Antelco Svěrná objímka pro kapk. potrubí 16 mm - typ: 15/16
Skladem
6 Kč
7 Kč
4,96 Kč bez DPH
4,96 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%

IRRITEC T-kus nástrčný 16 x 16 x 16 mm, ABS
Skladem
10 Kč
11 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Nůžky na dělení PE potrubí do 20 mm
Není skladem
336 Kč
355 Kč
277,69 Kč bez DPH
277,69 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC Zemní úchyt PDL kapk. potrubí 16 mm - černý
Skladem
7 Kč
9 Kč
5,79 Kč bez DPH
5,79 Kč bez DPH
Použití
Potrubí 16 mm je určeno pro vytváření přechodů mezi kapkovacím potrubím v místech, kde není požadována závlaha. Pomocí vkládaných kapkovačů je také možné vytvoření libovolného sponu. Balení 5mSpecifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 5 m |
| Doporučená filtrace | 120 mesh |
| Doporučené spojky | DF spojky |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,0 bar |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Hmotnost svitku | 0,15 kg |
| Maximální doporučená délka větve | 40-60 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Podzemní instalace | Ne |
| Tloušťka stěny potrubí | 45 mil - 1,1 mm |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Výrobce | PLASTIC-PUGLIA |
Související produkty (8)














Související produkty8
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

IRRIGA Navrtávací sedlo 32 x 16 mm jednostranné
Skladem
28 Kč
30 Kč
23,14 Kč bez DPH
23,14 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%

IRRITEC Hlavice 1" se 4 vývody 16 mm, ABS
Skladem
44 Kč
48 Kč
36,36 Kč bez DPH
36,36 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 16x3/4"
Skladem
25 Kč
26 Kč
20,66 Kč bez DPH
20,66 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Antelco SHRUBBLER 360 s bodcem, průběžný
Skladem
20 Kč
21 Kč
16,53 Kč bez DPH
16,53 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)

Alternativní produkty1
Rychlé info
-7%

PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, (50 m)
Skladem
700 Kč
750 Kč
(14 Kč/m)
578,50 Kč bez DPH
578,50 Kč bez DPH
