IRRITEC IR PP Nipl 6/4" s O-kroužkem
IRRITEC IR PP Nipl 6/4" s O-kroužkem
-6%
Nipl, 6/4", pro připojení el.mag. ventilů bez použití teflonové pásky. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13203Doprava a platba
Běžná cena 88 Kč. Ušetříte 6% (5 Kč) 83 Kč s DPH
Nipl, 6/4", pro připojení el.mag. ventilů bez použití teflonové pásky. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13203Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Použití především u závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Dotěsnění závitu | netřeba |
|---|---|
| Hmotnost | 0,045 kg |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 6/4 " |
| Výrobce | Irritec |
| Typ tvarovky | nipl |
Související produkty (4)







Související produkty4
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%


IRRITEC Přímý přechod s převlečnou maticí 25x1"
Skladem
47 Kč
53 Kč
38,84 Kč bez DPH
38,84 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRITEC Těsnění O-kroužek
Skladem
13 Kč
10,74 Kč bez DPH
10,74 Kč bez DPH
