IRRITEC Kruhový zavlažovač iCircle s labyrintem 250 mm
IRRITEC Kruhový zavlažovač iCircle s labyrintem 250 mm
Kapkovací potrubí v kruhové konstrukci se zemnímy bodci, průměr kruhu 250 mm, připojení 4 mm barb otočné koleno na PVC hadičky Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45996Doprava a platba
48 Kč s DPH
Kapkovací potrubí v kruhové konstrukci se zemnímy bodci, průměr kruhu 250 mm, připojení 4 mm barb otočné koleno na PVC hadičky Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45996Doprava a platba
Příslušenství3


IRRITEC 5,5 x 3,0 mm - flexibilní PVC typ 200 - typ: 300 m
2 976 Kč bez DPH


IRRITEC 5,0 x 3,0 mm - flexibilní PVC typ 200 - typ: 400 m
3 636 Kč bez DPH


IRRITEC 5,5 x 3,0 mm - soft flexibilní PVC typ 201 - typ: 300 m
2 976 Kč bez DPH
Použití
Specifikace
Kruhový ICircle zavlažovač osového průměru 250 mm (vnitřní průměr 225 mm) je určený k závlaze středních výsadbových stromů, ovocných keřů s kmenem o průměru do 8 - 10 cm ve výsadbových nádobách, květináčích nebo vacích. Zavlažovač obsahuje kapkovací potrubí o průměru 9 mm se sponem kapkovačů 9 cm. Na 1 kruhový zavlažovač tak připadá 8 kapkovačů. Potrubí je schováno v kruhové konstrukci profilu U se zemními bodci. Připojení je provedeno přes otočné koleno s 4 mm barb konektorem určeným pro PVC hadičky 3,0 x 5,5 a 3,0 x 5,0 mm. Celkový průtok zavlažovače je dán použitým kapkovačem na rozvodném potrubí 2, 4, nebo 8 l/hod. Doporučení je používat kapkovače s kompenzací tlaku.
| Barva |
|
|---|---|
| Dimenze připojovaného potrubí | 1/4 " |
| Doporučená filtrace | 120 mesh |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,0 bar |
| Hmotnost | 69 g |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 8 |
| Podzemní instalace | Ne |
| Připojovací konektor barb | Ano |
| Spon kapkovačů v potrubí | 9 cm |
| Vnější průměr | 260 mm |
| Vnější průměr potrubí | 9 mm |
| Vnitřní průměr | 225 mm |
| Výrobce | Irritec |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2, 4, 8 (dle kapkovače) l/hod |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | dle kapkovače |
Související produkty8


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
724,79 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 20 - T kus - ABS
34,71 Kč bez DPH

IRRITEC Děrovač FUS-3 do rozvodného potrubí
142,15 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 16 - koleno 90° - PP
20,66 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
458,68 Kč bez DPH


IRRITEC DNG (iDROP), 4 l/hod
4,96 Kč bez DPH


IRRITEC DNG (iDROP), 8 l/hod
4,96 Kč bez DPH


IRRITEC DCS (iDROP), 4 l/hod, komp. tlaku
7,44 Kč bez DPH
Alternativní produkty2


IRRITEC Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm
297,45 Kč bez DPH


IRRITEC Kruhový zavlažovač iCircle s labyrintem 125 mm
33,88 Kč bez DPH




