IRRITEC Koleno FF 1" s O-kroužkem, GR
IRRITEC Koleno FF 1" s O-kroužkem, GR
-16%
Koleno, 1", se dvěmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu (matka/matka). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13182Doprava a platba
Běžná cena 58 Kč. Ušetříte 16% (9 Kč) 49 Kč s DPH
Koleno, 1", se dvěmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu (matka/matka). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13182Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Barva | černá/zelená |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,066 kg |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Počet převlečných matic | 2 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | O-kroužek |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 1 " |
| Výrobce | Irritec |
| Typ tvarovky | koleno |
Související produkty (8)















Související produkty8
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 20x3/4"
Skladem
31 Kč
32 Kč
25,62 Kč bez DPH
25,62 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRITEC Těsnění O-kroužek
Skladem
13 Kč
10,74 Kč bez DPH
10,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%
Novinka


IRIBOX Rozšíření - manometr
Skladem
393 Kč
399 Kč
324,79 Kč bez DPH
324,79 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


IRIBOX Rozšíření - odbočka na zazimování
Skladem
422 Kč
348,76 Kč bez DPH
348,76 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)



Alternativní produkty2
Rychlé info
-4%


IRRIGA Koleno FF 1" s plochým těsněním
Skladem
67 Kč
70 Kč
55,37 Kč bez DPH
55,37 Kč bez DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A RN koleno FF 1" O-kroužek, PVC
Skladem
76 Kč
62,81 Kč bez DPH
62,81 Kč bez DPH




