RAIN S.p.A RN koleno FF 1" O-kroužek, PVC
RAIN S.p.A RN koleno FF 1" O-kroužek, PVC
Koleno 1", se dvěmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu, (matka/matka). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Materiál PVC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 13276Doprava a platba
76 Kč s DPH
Koleno 1", se dvěmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu, (matka/matka). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Materiál PVC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 13276Doprava a platba
Použití
Specifikace
Parametry
| Barva převlečné matice | tmavě šedá |
|---|---|
| Barva těla | tmavě šedá |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Materiál | PVC |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 8 bar |
| Počet převlečných matic | 2 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Tlaková řada | PN 12 |
| Typ těsnění | ploché |
| Velikost převlečné matice | 1 " |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ tvarovky | koleno |
Související produkty (3)






Související produkty3
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info
-16%


IRRITEC Koleno FF 1" s O-kroužkem, GR
Skladem
49 Kč
58 Kč
40,50 Kč bez DPH
40,50 Kč bez DPH


