IRRITEC ARMONIA potrubí bez kapkovačů (100m) 16 mm x 1,1 mm - ořech
IRRITEC ARMONIA potrubí bez kapkovačů (100m) 16 mm x 1,1 mm - ořech
potrubí ARMONIA 16 mm bez kapkovačů, tl. stěny 44 mil - 1,1 mm balení 100 m, cena uvedena za 1 m, barva ořech. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45731Doprava a platba
2 300 Kč s DPH 23 Kč/m
potrubí ARMONIA 16 mm bez kapkovačů, tl. stěny 44 mil - 1,1 mm balení 100 m, cena uvedena za 1 m, barva ořech. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45731Doprava a platba
Příslušenství8

IRRITEC Hlavice 1" se 4 vývody 16 mm, ABS
36,36 Kč bez DPH

IRRITEC DF T-kus 16 x 16 x 16 mm, převlečné matice
23,14 Kč bez DPH


IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16/20 mm - typ: 16 mm
3,31 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 16 - T kus - PP
24,79 Kč bez DPH

IRRITEC Koleno nástrčné 16 x 16 mm, PP
8,26 Kč bez DPH


Antelco Svěrná objímka pro kapk. potrubí 16 mm - typ: 15/16
4,96 Kč bez DPH

IRRITEC T-kus nástrčný 16 x 16 x 16 mm, ABS
8,26 Kč bez DPH


IRRITEC Nůžky na dělení PE potrubí do 20 mm
277,69 Kč bez DPH
Použití
Vhodné do zeleninových nebo okrasných záhonů, pro zahrady, veřejné plochy, školky a skleníky.Specifikace
PE-LD 16mm potrubí bez kapkovačů, dodáváno v návinu v délce 100 m.
Barva hadice snižuje absorpci tepla a zlepšuje tepelnou regulaci zavlažování. Izolační vrstva uvnitř hadice omezuje nadměrné zahřívání a pomáhá udržovat stabilní teplotu vody. Přírodní design esteticky doplňuje okolní vegetaci.
Instalace v jedné linii při sponu 33 cm se doporučuje maximálně do 120 m při vstupním tlaku 3,5 bar. Maximální délka potrubí je vždy závislá na vstupním tlaku, sklonu, sponu kapkovačů, výtoku z kapkovačů a emisní uniformitě.
| Barva | ořech |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 100 m |
| Doporučená filtrace | 120 mesh |
| Doporučené spojky | BR/DF/QJ 16 |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 0,5 - 3,5 bar |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,072 kg |
| Hmotnost svitku | 7,2 kg |
| Instalace do mulčovací kůry | Ano |
| Maximální doporučená délka větve | 120 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Podzemní instalace | Ano |
| Tloušťka stěny potrubí | 44 mil - 1,1 mm |
| Typ Dopravy | XL |
| UV odolnost | Ano |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Vnitřní průměr | 13,8 mm |
| Výrobce | Irritec |
Související produkty8

Antelco IN-LINE filtr sítový s rychlospojkou
77,69 Kč bez DPH


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
2 314 Kč bez DPH


IRRITEC ROOTGUARD 16 mm - 2,1 l/hod, spon 30 cm, (400 m)
10 248 Kč bez DPH


IRRITEC DCS (iDROP), 8 l/hod, komp. tlaku
7,44 Kč bez DPH


Hunter POP-UP indikátor závlahy, výsuv 15 cm
289,26 Kč bez DPH


Hunter RZWS-E 18 SET NEW - typ: 1,9 l/min
774,38 Kč bez DPH


Hydrawise HPC 1001-E, Wi-Fi, 10 sekcí, interní trafo
9 400 Kč bez DPH


IRRITEC FLD + vložka INOX, 1" - typ: vložka 155mesh
223,97 Kč bez DPH
Alternativní produkty4

PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, (50 m)
578,50 Kč bez DPH


IRRITEC ARMONIA potrubí bez kapkovačů (100m) 16 mm x 1,1 mm - bambus
1 901 Kč bez DPH


IRRITEC ARMONIA potrubí bez kapkovačů (50m) 16 mm x 1,1 mm - ořech
991,50 Kč bez DPH


IRRITEC ARMONIA potrubí bez kapkovačů (50m) 16 mm x 1,1 mm - bambus
991,50 Kč bez DPH






