IRRITEC ARMONIA MULTIBAR F 16 mm - 2,1 l/h, spon 33cm (50m) - ořech
IRRITEC ARMONIA MULTIBAR F 16 mm - 2,1 l/h, spon 33cm (50m) - ořech
Kapkovací potrubí ARMONIA 16 mm, balení 50 m - spon 33 cm, plochý kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku, anti-siphon (AS) systémem do 0,15 bar, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, barva ořech. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45736Doprava a platba
1 650 Kč s DPH 33 Kč/m
Kapkovací potrubí ARMONIA 16 mm, balení 50 m - spon 33 cm, plochý kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku, anti-siphon (AS) systémem do 0,15 bar, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, barva ořech. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45736Doprava a platba
Příslušenství8

IRRITEC Hlavice 1" se 4 vývody 16 mm, ABS
36,36 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 16 - spojka přímá - PP
14,88 Kč bez DPH

IRRITEC DF T-kus 16 x 16 x 16 mm, převlečné matice
23,14 Kč bez DPH


IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16/20 mm - typ: 16 mm
3,31 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 16 - T kus - PP
24,79 Kč bez DPH

IRRITEC Koleno nástrčné 16 x 16 mm, PP
8,26 Kč bez DPH


Antelco Svěrná objímka pro kapk. potrubí 16 mm - typ: 15/16
4,96 Kč bez DPH

IRRITEC T-kus nástrčný 16 x 16 x 16 mm, ABS
8,26 Kč bez DPH
Použití
Vhodné do zeleninových nebo okrasných záhonů, pro zahrady, veřejné plochy, školky a skleníky.Specifikace
Kapkovací potrubí ARMONIA Multibar F a.s. je složeno z plochého kapkovače typu "FLAT" a polyethylenového 16mm potrubí. Vykapávání je zajištěno 1 výtokovým otvorem v kapkovači. Kapkovače obsahují silikonovou membránu zajišťující tzv. kompenzaci tlaku v kapkovači, díky které je vykapávání přesně řízeno a je rovnoměrné po celé délce potrubí i při rozmezí tlaku 0,5 - 3,5 bar. Kapkovač je navíc ještě vybaven systémem AS (anti-siphon) zamezujícím vniknutí mechanických nečistot do kapkovače zpětným nasátím.
Potrubí je dodáváno v návinu v délce 50 m. Potrubí má výtok 2,1 l/hod na 1 kapkovač.
Instalace v jedné linii při sponu 33 cm se doporučuje maximálně do 120 m při vstupním tlaku 3,5 bar. Maximální délka potrubí je vždy závislá na vstupním tlaku, sklonu, sponu kapkovačů, výtoku z kapkovačů a emisní uniformitě.
| Anti-siphon systém (AS) | Ano |
|---|---|
| Barva | ořech |
| Délka potrubí (bal) | 50 m |
| Doporučená filtrace | 155 mesh |
| Doporučené spojky | BR/DF/QJ 16 |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 0,5 - 3,5 bar |
| Drop stop systém (DS) | Ne |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,072 kg |
| Hmotnost svitku | 3,6 kg |
| Instalace do mulčovací kůry | Ano |
| Maximální doporučená délka větve | 120 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 1 |
| Podzemní instalace | Ne |
| Součástí zpětný ventil | Ano |
| Spon kapkovačů v potrubí | 33 cm |
| Tloušťka stěny potrubí | 44 mil - 1,1 mm |
| UV odolnost | Ano |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Vnitřní průměr | 14 mm |
| Výrobce | Irritec |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2,1 l/hod |
| Zdvojený kapkovač | Ne |
| Účinnost zpětného ventilu | 1,5 m |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ano |
Související produkty8


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
314,88 Kč bez DPH

IRRIGA Navrtávací sedlo 32 x 16 mm jednostranné
23,14 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
31,40 Kč bez DPH


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
8,26 Kč bez DPH

PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, (50 m)
578,50 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
458,68 Kč bez DPH

Antelco IN-LINE filtr sítový s rychlospojkou
77,69 Kč bez DPH


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
2 314 Kč bez DPH
Alternativní produkty4


IRRITEC PC-IR MULTIBAR 16 mm - 2,1 l/h, spon 33 cm (50 m)
744 Kč bez DPH


IRRITEC ARMONIA MULTIBAR F 16 mm - 2,1 l/h, spon 33cm (100m) - ořech
2 562 Kč bez DPH


IRRITEC ARMONIA MULTIBAR F 16 mm - 2,1l/h, spon 33cm (50m) - bambus
1 363,50 Kč bez DPH


IRRITEC ARMONIA MULTIBAR F 16 mm - 2,1l/h, spon 33cm (100m) - bambus
2 562 Kč bez DPH







