IRRIGA T-kus MMF 1" s plochým těsněním
IRRIGA T-kus MMF 1" s plochým těsněním
T-kus, 1", s jednou převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13251Doprava a platba
79 Kč s DPH
T-kus, 1", s jednou převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13251Doprava a platba
Příslušenství (1)

Příslušenství1
Rychlé info

IRRIGA Náhradní ploché těsnění
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především u tlakově nenáročných závlahových systémů v exteriérech za hlavním elektromagnetickým ventilem. Tvarovky nejsou určeny pro instalaci v interiérech a v tlakových rozvodech pitné vody.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Barva převlečné matice | modrá |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,060 kg |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Počet převlečných matic | 1 |
| Počet vnějších závitů | 2 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | ploché |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ tvarovky | T-kus |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-13%


IRRIGA Rozdělovač 2x1" s plochým těsněním
Skladem
195 Kč
225 Kč
161,16 Kč bez DPH
161,16 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRIGA Přímý přechod FF 1" s plochým těsněním
Skladem
65 Kč
69 Kč
53,72 Kč bez DPH
53,72 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


IRRIGA PP DG kulový ventil - vnější závit / přechod na potrubí - typ: 32x1"
Skladem
172 Kč
142,15 Kč bez DPH
142,15 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


IRIBOX Rozšíření - odbočka na zazimování
Skladem
422 Kč
348,76 Kč bez DPH
348,76 Kč bez DPH
Alternativní produkty (3)





Alternativní produkty3
Rychlé info

IRRIGA CT T-kus MFF 1" s plochým těsněním
Skladem
515 Kč
425,62 Kč bez DPH
425,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRITEC T-kus MFF 1" s O-kroužkem, GR
Skladem
54 Kč
60 Kč
44,63 Kč bez DPH
44,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


RAIN S.p.A RN T-kus MFF 1" O-kroužek, PVC
Skladem
79 Kč
80 Kč
65,29 Kč bez DPH
65,29 Kč bez DPH
