RAIN S.p.A "RN" ventil - s převlečnou maticí
RAIN S.p.A "RN" ventil - s převlečnou maticí
Kulový ventil, materiál PVC, vnitřní/vnější 1" závity, s převlečnou maticí. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 13295Doprava a platba
497 Kč s DPH
Kulový ventil, materiál PVC, vnitřní/vnější 1" závity, s převlečnou maticí. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 13295Doprava a platba
Použití
PVC kulový ventil je vhodný pro spojování s ostatními tvarovkami řady "RN". Na jedné straně je opatřen převlečnou maticí, díky čemuž se skvěle hodí jeho integrace do ventilových rozdělovačů, jako hlavní uzávěr šachtice (vhodné hlavně pro pohodlnější zazimování). Díky tlakoví odolnosti (PN 12) je vhodný pro umísťování na hlavní potrubí, je však vyloučená jeho instalace v interiéru. Díky materiálu je vhodná je ventil více odolný proti korozi oproti mosazným vetnilům, je tedy vhodný pro umístění pod úrovní terénu a do vlhkých prostor (akumulační jímka, technologická šachta apod.). Na zimu je nutné ventily odvodnit a potrubí zazimovat nejlépe stlačeným vzduchem.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Hmotnost | 0,19 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Konstrukce ventilu | kulový |
| Materiál | PVC |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 10 bar |
| Nutné zazimování | Ano |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Převlečná matice | 1 x |
| Připojovací závit | Vnější/Vnitřní |
| Rozebíratelná konstrukce | Ne |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 1 " |
Související produkty (3)






Související produkty3
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Alternativní produkty (4)





Alternativní produkty4
Rychlé info
-5%

IRRIGA Kulový ventil MF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 1"
Skladem
346 Kč
365 Kč
285,95 Kč bez DPH
285,95 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRITEC "3FF" ventily - vnitřní závity - typ: závity 1"
Skladem
103 Kč
109 Kč
85,12 Kč bez DPH
85,12 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRITEC "3MF" ventily - vnitřní/vnější závit - typ: závity 1"
Skladem
103 Kč
109 Kč
85,12 Kč bez DPH
85,12 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC "V50" ventily - vnitřní závity - typ: závity 1"
Skladem
468 Kč
386,78 Kč bez DPH
386,78 Kč bez DPH




