IRRITEC Koleno s převlečnou maticí 32x1"
IRRITEC Koleno s převlečnou maticí 32x1"
-13%
Mechanická tvarovka s jednou převlečnou matkou (potrubí 32 mm/matka 1"). Součástí tvarovky je těsnicí O-kroužek. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13166Doprava a platba
Běžná cena 84 Kč. Ušetříte 13% (11 Kč) 73 Kč s DPH
Mechanická tvarovka s jednou převlečnou matkou (potrubí 32 mm/matka 1"). Součástí tvarovky je těsnicí O-kroužek. Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 13166Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení lehce rozebíratelného připojení mezi el.mag. ventilem 1" (vnější přip. závit) a potrubním 32 mm. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu.Poznámka: Fotka produktu je pouze ilustrační. Výsledný produkt se může lišit.
Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Barva matice | zelená |
| Dimenze připojení na potrubí | 32 mm |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,06 kg |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Počet převlečných matic | 1 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | O-kroužek |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Velikost převlečné matice | 1 " |
| Výrobce | Irritec |
| Typ tvarovky | koleno |
Související produkty (6)










Související produkty6
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRITEC IR PP Nipl 1" s O-kroužkem
Skladem
28 Kč
23,14 Kč bez DPH
23,14 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRITEC Těsnění O-kroužek
Skladem
13 Kč
10,74 Kč bez DPH
10,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info
-12%


IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnitřním závitem - typ: 32x1"
Skladem
51 Kč
58 Kč
42,15 Kč bez DPH
42,15 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Přímý přechod s převlečnou maticí 32x1"
Skladem
58 Kč
61 Kč
47,93 Kč bez DPH
47,93 Kč bez DPH




