IRRIGA CT Koleno MF 1" s plochým těsněním
IRRIGA CT Koleno MF 1" s plochým těsněním
Koleno, 1", s jednou převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13131Doprava a platba
381 Kč s DPH
Koleno, 1", s jednou převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13131Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použití především na zahradách RD.Specifikace
Parametry
| Barva | mosaz |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,206 kg |
| Materiál | mosaz |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 8 bar |
| Počet převlečných matic | 1 |
| Počet vnějších závitů | 1 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | pryžové |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ tvarovky | koleno |
Související produkty (4)








Související produkty4
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Alternativní produkty (3)






Alternativní produkty3
Rychlé info
-5%


IRRIGA Koleno MF 1" s plochým těsněním
Skladem
57 Kč
60 Kč
47,11 Kč bez DPH
47,11 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC Koleno MF 1" s O-kroužkem, GR
Skladem
35 Kč
48 Kč
28,93 Kč bez DPH
28,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


RAIN S.p.A RN koleno MF 1" O-kroužek, PVC
Skladem
59 Kč
61 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
