RAIN S.p.A RN koleno MF 1" O-kroužek, PVC
RAIN S.p.A RN koleno MF 1" O-kroužek, PVC
-3%
Koleno, 1", s převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Materiál PVC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 13279Doprava a platba
Běžná cena 61 Kč. Ušetříte 3% (2 Kč) 59 Kč s DPH
Koleno, 1", s převlečnou matkou pro připojení el. mag. ventilu (matka/vnější závit). Tvarovka je v převlečné matici opatřena těsnicím O-kroužkem. Materiál PVC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 13279Doprava a platba
Použití
Připojovací systém pro sestavy s elektromagnetickými ventily 1 "(s vnějšími závity) ve venkovních ventilových šachticích. Obvyklé použití - zahrady, komerční a veřejné plochy s vyšším tlakem.Specifikace
Parametry
| Barva převlečné matice | tmavě šedá |
|---|---|
| Barva těla | tmavě šedá |
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,061 kg |
| Materiál | PVC |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 8 bar |
| Počet převlečných matic | 2 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Tlaková řada | PN 12 |
| Typ těsnění | ploché |
| Velikost převlečné matice | 1 " |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ tvarovky | koleno |
Související produkty (3)






Související produkty3
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Alternativní produkty (3)





Alternativní produkty3
Rychlé info

IRRIGA CT Koleno MF 1" s plochým těsněním
Skladem
381 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA Koleno MF 1" s plochým těsněním
Skladem
57 Kč
60 Kč
47,11 Kč bez DPH
47,11 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC Koleno MF 1" s O-kroužkem, GR
Skladem
35 Kč
48 Kč
28,93 Kč bez DPH
28,93 Kč bez DPH



