IRRIGA CYKY-J 3x2,5 (CYKY 3Cx2,5) "METRÁŽ"
IRRIGA CYKY-J 3x2,5 (CYKY 3Cx2,5) "METRÁŽ"
Třížilový zemní kabel vhodný například pro elektromagnetické ventily a dekodéry, balení 100 nebo metráž (násobky 5 m) dle požadavku zákazníka, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13403Doprava a platba
Běžná cena 235 Kč. Ušetříte 13% (30 Kč) 205 Kč s DPH
Třížilový zemní kabel vhodný například pro elektromagnetické ventily a dekodéry, balení 100 nebo metráž (násobky 5 m) dle požadavku zákazníka, cena uvedena za 1 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13403Doprava a platba
Příslušenství1

IRRIGA Krycí fólie červená, šířka 22 cm, délka 100 m
243,80 Kč bez DPH
Použití
Kvalitní zemní kabely s dvojitou izolací, barevně odlišené jednotlivé vodiče, průřez vodičů 2,5 mm². Pro dekodérové systémy a pro elektroinstalaci s požadavkem průřezu vodiče 2,5 mm². Vhodné pro pevné uložení ve vnitřních a venkovních prostorách, v zemi, v betonu. Kabely jsou odolné proti UV záření a proti šíření plamene dle IEC 60332-1.Specifikace
Barevné značení: modrá, hnědá, žlutozelená
Rozsah teplot: pokládka -5 °C
při provozu -30 °C až 70 °C
při zkratu 160 °C / 5 sec
Značení žil: ČSN EN 50265-2-1
Konstrukce: Cu jádro
Izolace PVC, žíly stočené do duše kabelu
Obal (výplňová guma)
Plášť (PVC černý, odolný proti UV záření)
| Balení ve smotku | 100/200 m |
|---|---|
| Barva izolace | HD 308 S2 |
| Barva pláště | Černá |
| Certifikát | EZÚ |
| Jmenovité napětí (U) | 450/750 V |
| Maximální provozní teplota jádra | +70 °C |
| Maximální provozní teplota při zkratu | +160 °C |
| Minimální teplota pokládky a manipulace | +5 °C |
| Odolnost proti šíření plamene | ČSN EN 60332-1-2 |
| Ohebnost | < 15 mm |
| Poloměr ohybu | 46 mm |
| Prodej po metráži | Ano |
| Proudová zatížitelnost v zemi | 36 A |
| Proudová zatížitelnost ve vzduchu | 25 A |
| Průřez vodiče | 2,5 mm² |
| Původní označení | CYKY 3Cx2,5 |
| REACH | Ano |
| RoHS | Ano |
| Rozsah provozních teplot | −30 až +70 °C |
| Skladba jader vodičů | Plné jádro RE |
| Třída reakce na oheň | Eca |
| Typ Dopravy | XL |
| Typ kabelu | CYKY-J |
| UV stabilizace | Ano |
| Vnější průměr | 9,1 mm |
| Zkušební napětí | 2,5 kV/50 Hz |
| Ochranný vodič | Ano |
| Odpor jádra | 7,519 Ω/km |
| Počet žil kabelu | 3 |
Související produkty8

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 2,5 x 135 mm
32,23 Kč bez DPH

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 3,6 x 200 mm
68,60 Kč bez DPH

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 4,5 x 290 mm
238,84 Kč bez DPH


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
9,92 Kč bez DPH

IRRIGA Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
33,88 Kč bez DPH


IRRIGA Měřící zařízení "MULTIMETR - EM39"
334,71 Kč bez DPH

IRRIGA Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
595,87 Kč bez DPH


SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
95,04 Kč bez DPH
Alternativní produkty2


IRRIGA CYKY-J 5x2,5 (CYKY 5Cx2,5) "METRÁŽ"
281 Kč bez DPH


IRRIGA H07RN-F 3Gx2,5 (CGTG 3Cx2,5)
239,65 Kč bez DPH








