Hunter PGV, 1" MM, bez cívky
Hunter PGV, 1" MM, bez cívky
Elektromagnetický ventil s oběma závity vnějšími. Rozsah pracovních tlaků 1,5 - 10 bar. Vhodná kombinace např. s cívkou 9V a jednotkou NODE. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15055Doprava a platba
Běžná cena 578 Kč. Ušetříte 7% (43 Kč) 535 Kč s DPH
Elektromagnetický ventil s oběma závity vnějšími. Rozsah pracovních tlaků 1,5 - 10 bar. Vhodná kombinace např. s cívkou 9V a jednotkou NODE. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15055Doprava a platba
Příslušenství8

Hunter Náhradní cívka 24 V AC pro ventily HUNTER
317,36 Kč bez DPH


Hunter Cívka 9 V pro bateriové jednotky HUNTER NODE, WVC, XCH
475,21 Kč bez DPH


Hunter Náhradní horní část (bonnet) ventilu PGV - bez reg. průtoku
223,97 Kč bez DPH


Hunter Náhradní horní část (bonnet) ventilu PGV - regulace průtoku
253,72 Kč bez DPH


Hunter Náhradní membrána ventilu PGV 1" a PGV JT 1"
243,80 Kč bez DPH

Hunter Nastavovací klíč pro elektromagnetické ventily
6,61 Kč bez DPH


Hunter ACCU SYNC "ADJ", pro ventily HUNTER
1 270,25 Kč bez DPH

Hunter Náhradní šroub pro odvzdušnění ventilů PGV 1", PGV JT 1"
9,92 Kč bez DPH
Použití
Sekční ventily závlahových systémů pro zahrady, nebo menší parky. Není určeno pro instalace v interiérech budov. Tělo ventilu lze rozebrat po uvolnění zajišťovacích šroubů.Specifikace
|
|
Pro zajištění spolehlivého provozu je vodou testováno 100% ventilů Hunter. |
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Manuální odvzdušnění zajistí snadné a rychlé uvedení do provozu
- Utěsnění membrány s dvojitou přírubou pro perfektní výkon bez průsaků
- Šrouby se zajištěním proti vypadnutí během demontáže
- Univerzální šrouby jsou kompatibilní se plochým, křížovým a maticovým šroubovákem případně stranovým klíčem
- Modely PGV JAR TOP umožňují snadný přístup bez nářadí
- Sekční ventil závlahových systémů pro zahrady, nebo menší parky
- Není určeno pro instalace v interiérech budov!
- Tělo ventilu lze rozebrat po uvolnění zajišťovacích šroubů
- Možnost dokoupení cívky 9 V DC nebo 24 V AC

Instalovaný model PGV bez regulace průtoku

Accu-Sync™ regulátor tlaku
Reguluje příliš vysoký tlak a tím chrání postřikovače před jejich poškozením.Praxe ukazuje také významné ušetření vody při použití nového Hunter Accu-Sync regulátoru tlaku.
| Dimenze připojovacího závitu | 1 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,238 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Kompatibilní s regulátorem tlaku ACCU SET | Ano |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Max. teplota použití (°C) | 66 °C |
| Napájecí napětí ovládací cívky | Bez cívky |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro veřejné plochy | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Pracovní tlak | 1,5 - 10 bar |
| Připojovací závit ventilu | Vnější |
| Průtok | 0,7 - 150 l/min |
| Regulace průtoku | Ne |
| Rozměry | 13 x 11 x 6 cm |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
| Výrobce | Hunter ind. |
| Manuální odvzdušnění | Ano |
Související produkty8


Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
818,18 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
31,40 Kč bez DPH


RAIN S.p.A RN víčko k rozděl. 1", PVC
27,27 Kč bez DPH


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
9,92 Kč bez DPH


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
1 488 Kč bez DPH

Hunter Náhradní tělo ventilu PGV 1"
212,40 Kč bez DPH

Weidmuler Návlečky na kabely - sada čísla - typ: číslice 2
17,36 Kč bez DPH

Weidmuler Návlečky na kabely - sada čísla - typ: písmeno C
17,36 Kč bez DPH
Alternativní produkty7


Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, bez cívky
442,15 Kč bez DPH


Hunter PGV - JAR TOP ,1" MM s regulací průtoku, cívka 24 V AC
458,68 Kč bez DPH


Hunter PGV - JAR TOP ,1" MM s regulací průtoku, bez cívky
466,94 Kč bez DPH


Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, s regulací průtoku, bez cívky
466,94 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, bez cívky
466,94 Kč bez DPH

Hunter PGV ASV, 3/4", s regulací průtoku a přivzdušněním
780,99 Kč bez DPH


Hunter PGV - JAR TOP, 1" MM, cívka 9V DC, pro bateriové systémy
694,21 Kč bez DPH






