Antelco POTSTREAM 180°,60cm hadička, koncový
Antelco POTSTREAM 180°,60cm hadička, koncový
Bodový paprskový mikrozavlažovač se zemním bodcem, 60cm připojovací hadičkou a nástr. hrotem (B), koncový Více
Výrobce: AntelcoKód produktu: 45981Doprava a platba
88 Kč s DPH
Bodový paprskový mikrozavlažovač se zemním bodcem, 60cm připojovací hadičkou a nástr. hrotem (B), koncový Více
Výrobce: AntelcoKód produktu: 45981Doprava a platba
Použití
Paprskový mikrozavlažovač slouží k zavlažování samostatných keřů nebo rostlin v květináčích nebo truhlících, na terasách, v zahradních centrech, pěstebnách, prodejnách, skleníkách a podobných plochách. Mikrozavlažovač zavlažuje 4 paprsky a lze plynule regulovat průtok od 0 do 39 l/hod. Mikrozavlažovač lze prakticky zcela uzavřít a odstavit tak v případě potřeby dočasně z provozu.Doporučený tlak je 1,5 - 3,0 bar.
Specifikace
Parametry
| Délka bodce | 22 cm |
|---|---|
| Délka hadičky | 60 cm |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,5 - 3,0 bar |
| Hmotnost | 0,004 kg |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 33 cm, 0,30 m |
| Připojovací konektor barb | Ano |
| Průtok (Q) | 0 - 39 l/hod |
| PVC hadička | Ano |
| Regulace průtoku | Ano |
| Rozebíratelná konstrukce | Ano |
| Tvar výseče | 180°, 4 paprsky |
| Výrobce | Antelco |
| Zemní bodec | Ano |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


IRRITEC 5,5 x 3,0 mm - flexibilní PVC typ 200 - typ: 300 m
Skladem
3 600 Kč
3 900 Kč
(12 Kč/m)
2 976 Kč bez DPH
2 976 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Antelco Děrovač rozvodného potrubí (otvor 3 mm)
Skladem
19 Kč
20 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRITEC Kon. 6 - odbočka přímá - B/B (5,0 mm) - 1/4“ PVC 200/201
Skladem
6 Kč
4,96 Kč bez DPH
4,96 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%

IRRITEC Děrovač FUS-3 do rozvodného potrubí
Skladem
172 Kč
180 Kč
142,15 Kč bez DPH
142,15 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%

IRRIGA Univerzální nástroj TR-3
Skladem
640 Kč
699 Kč
528,93 Kč bez DPH
528,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


PLASTIC-PUGLIA Potrubí IRIMON GARDEN LINE 16 (PN4) 16x1,4 mm - 25m
Skladem
430 Kč
450 Kč
355,37 Kč bez DPH
355,37 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC 5,5 x 3,0 mm - flexibilní PVC typ 200 - typ: 10 m
Skladem
140 Kč
150 Kč
(14 Kč/m)
115,70 Kč bez DPH
115,70 Kč bez DPH







