IRRITEC Odvzdušňovací ventil pro kap.potrubí, 1/2"
IRRITEC Odvzdušňovací ventil pro kap.potrubí, 1/2"
1/2", vnější závit, tlak 0,1 až 10 barů Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 7409Doprava a platba
540 Kč s DPH
1/2", vnější závit, tlak 0,1 až 10 barů Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 7409Doprava a platba
Příslušenství (1)


Příslušenství1
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - T - kusy s vnitřním závitem na odbočce - typ: 25x1/2"x25
Skladem
70 Kč
57,85 Kč bez DPH
57,85 Kč bez DPH
Použití
U malých systémů ve svahu k odvzdušňování vzduchových kapes (u mikrozávlahy). Pro doplnění částí závlahových systémů v místech, kde nelze provést spolehlivé zazimování. Obvykle se instalují do ventilových šachtic a vývodem nahoru. Při dosažení uzavíracího tlaku (min. výška vodního sloupce 3,5 m) ventil přestane propouštět a zůstává uzavřen. Naopak při poklesu tlaku pod tuto úroveň se chová jako vypouštěcí ventil. Připojovací závit vnější 1/2". Barevné provedení je černé.Specifikace
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu | 1/2 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,009 kg |
| Instalace do šachet | Ano |
| Konstrukce ventil s těsnením a pružinou | Ano |
| Materiál | plast |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Připojovací závit | Vnější |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Uzavírací tlak | 3,5 m |
| Výrobce | Irritec |
| SINGLE EFFECT | Ano |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-23%


IRRITEC Šachtice LARGE - se zeleným víkem
Skladem
151 Kč
195 Kč
124,79 Kč bez DPH
124,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-13%


IRRITEC CONNECTO - T - kusy - typ: 32 mm
Skladem
83 Kč
95 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter MP ROTATOR 2000 dostřik 4,9 - 6,4 m, 90 - 210°
Skladem
241 Kč
290 Kč
199,17 Kč bez DPH
199,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
Skladem
2 800 Kč
3 500 Kč
(28 Kč/m)
2 314 Kč bez DPH
2 314 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 12A, dostřik 3,7 m
Skladem
42 Kč
51 Kč
34,71 Kč bez DPH
34,71 Kč bez DPH
Rychlé info


Honeywell MINI PLUS-FK filtr 1"
Skladem
4 084 Kč
3 375,21 Kč bez DPH
3 375,21 Kč bez DPH
Alternativní produkty (5)









Alternativní produkty5
Rychlé info
-6%

IRRITEC VFL - plastový odvzdušňovací ventil, 3/4"
Skladem
31 Kč
33 Kč
25,62 Kč bez DPH
25,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC SSE - plastový odvzdušňovací ventil, 1"
Skladem
410 Kč
430 Kč
338,84 Kč bez DPH
338,84 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC SSE - plastový odvzdušňovací ventil, 2"
Skladem
722 Kč
759 Kč
596,69 Kč bez DPH
596,69 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC SUF - plastový odvzdušňovací ventil, 3/4"
Skladem
226 Kč
186,78 Kč bez DPH
186,78 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%


IRRITEC SUF - plastový odvzdušňovací ventil, 1"
Skladem
235 Kč
239 Kč
194,21 Kč bez DPH
194,21 Kč bez DPH





